12.12. plkst.16:00 Dzīvokļu komisjas sēde, Gaujienas pagasta pārvaldes telpās

Latvijas simtgades Brīvības Rogainings – Pašvaldību kausa izcīņa

Brīvības rogainings/Pašvaldību kauss rogainingā 2018.gadā notika Abavas senlejā (Abavas dabas parks) ar centru – Kandavā! Formāts: 6, 4, 3 stundas.

17. novembris – diena pirms Latvijas 100.dzimšanas dienas un tāpēc arī Apes novada pašvaldība ar 4 komandām, devās sagaidīt lielos svētkus sportiski un aktīvi. Tika arī gabaliņš Dzimšanas dienas tortes – katram!

Tik plaša valstu pārstāvniecība bija pirmo reizi: Igaunija, Šveice, Krievija, Spānija, Francija, Itālija, Islande un Latvija! Pasaules čempioni, Eiropas čempioni, Latvijas čempioni!

Pašvaldību kausā – 34 komandas ar 89 dalībniekiem.

Rezultāti:

Komandu vērtējumā uzvarēja Kocēnu novads ar Latvijas izlases skrējēju Līgi Valdmani komandā.
2. vietā esam mēs – Apes novada komanda (pēc punktiem 2. vietā Jaunpiebalgas novads, bet komandas sastāvs neatbilda nolikumam).

Pašvaldības komandu vērtējumā:

4.vieta Mārim Vabulniekam un Normundam Prezņicānam, noskrieti ap 27 km, MV grupā arī 4.vieta;
6.vieta Raivim Kalniņam un Sanitai Sproģei, noskrieti ap 23 km, XV grupā 5.vieta;
13.vieta Viesturam Dandenam un Guntim Podniekam, noskrieti ap 20 km, MV grupā arī 5.vieta;
17.vieta Andrim Rubinam un Gunitai Ķelpei, noskrieti ap 20 km, XV grupā 7.vieta.

Paldies visiem pašvaldību dalībniekiem, kas startēja sacensībās! Nākošajā gadā Pašvaldību kausa izcīņa notiks Jaunpiebalgas novadā.

Rezultāti

Raivis Kalniņš