Saistītie raksti

Apes novada sacensībās florbolā skolu komandām uzvar gaujienieši

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

 Apes novada sacensībās florbolā skolu komandām piedalījās Ziemeru pamatskolas,  Grundzāles pamatskola, O.Vācieša Gaujienas pamatskola un Apes vidusskolas komandas.

Uzvarot visas spēles, lielāko kausu un “zelta”medaļas saņēma gaujienieši-  spēlēja Žanete Jāņkalne, Džeims Bukoveckis, Kristers Lārmanis, Rodrigo Ziemiņš, Oskars Omeļčenko, Ričards Krauze, Jēkabs Kalniņš, Ginters Ķelps, Austris Kalniņš, Daniels Auziņš.

Par otro vietu spraigā spēlē sacentās Ziemeru pamatskola ar Apes vidusskolas florbolistiem. Spēles sākumā labāki izskatījās ziemerieši, taču Apes jaunie florbolisti saņēmās un prata uzvarēt ar rezultātu 4:2.

Ceturto vietu ieņēma Smiltenes jaunie spēlētāji.

 
Juris Ozoliņš
Apes novada sporta darba organizators

 

 

 

 

Dalīties:
10. decembris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs