22.08. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 8.sēde

29.08. plkst.14:00 Domes kārtējā 11. sēde

Saistītie raksti

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas aktivitātes

Print Friendly, PDF & Email

 

Zvaigzne austrumos

Jau trešo gadu Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola piedalās akcijā” ZVAIGZNE AUSTRUMOS” .Ar mūsu skolēnu ģimeņu, skolas darbinieku atbalstu, tika sagatavotas 38 dāvanas, saziedoti 280 eiro, lai palīdzētu un iepriecinātu karadarbībā cietušos bērnus Jordānijā, Gruzijā un Indijā, Kalkutā- graustu rajonā.
Paldies visiem par atsaucību!

Paldies 12.klases skolēniem, klases audzinātājai Sanitai Saulgriezei par dāvaniņu iesaiņošanu un sagatavošanu tālākam ceļam!

 


Tirdziņš.

Par tradīciju ir kļuvis pirms Mārtiņdienas rīkot skolēnu tirdziņu, kurā ir iespēja parādīt savas spējas ēdienu gatavošanā un prasme preci pārdot. Liela atsaucība ir no mazāko klašu skolēniem. Lielākie pircēji ir skolotāji un skolas darbinieki. Paldies čaklajiem un atsaucīgajiem skolēniem un viņu vecākiem.


Sporta diena.

8.novembrī skolā Sporta diena 1.-4.klašu grupā. Sacensībās tika iekļautas vieglatlētikas sacensības VFS daudzcīņā. Noslēgumā notika tautas bumbas sacensības. Sacensību tiesneši bija MT grupu BJSS audzēkņi-mūsu skolas skolēni.
Apsveicam uzvarētājus!

Paldies skolotājai Aijai Latikai par sacensību organizēšanu un norisi!

 

 


Viesis no Ņujorkas.

31.oktobrī skolā viesojās diriģents Andrejs Jansons no Ņujorkas (ASV) ar klasiskās mūzikas meistardarbnīcu “Young Audiences”. Šī meistardarbnīca nāk no tālās Amerikas un tas ir interaktīvs veids kā bērni var uzzināt vairāk gan par klasisko mūziku, gan iepazīt dažādus mūzikas instrumentus un to spēlēšanas veidus, gan pašiem iejūtoties diriģenta lomā. Nodarbības laikā bija gan uzdevumi, gan konkursi, gan uzstāšanās publikas priekšā un citi pārsteigumi. Meistardarbnīcā ar klasiskās mūzikas skaņdarbiem uzstājās arī pūšamo instrumentu kvintets no Rīgas.

 


Latviešu dzīvesziņa.

2. novembrī Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas komanda, kuras sastāvā bija seši 7. – 9. klases skolēni – Ance Grauda, Liāna Gailīte, Loreta  Bašmakova, Lauma Pope, Enija Lija Kalniņa, Dārta Elīza Bērziņa – piedalījās Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas rīkotajā konkursā “Latviešu dzīvesziņa”. Skolēniem bija iepriekš jāsagatavo mājasdarbs – komandas prezentācija, izmantojot latviešu tautas anekdoti, kā arī jāiemāca citiem kāda gadskārtu ieražu rotaļa. Pēc tam komandas sacentās erudīcijā par dažādiem folkloras un mitoloģijas jautājumiem. Komandai veicās ļoti labi – 2. vieta, cīnoties ar vēl deviņām skolēnu komandām no Alūksnes un Apes novada. Apsveicam!

Paldies skolotājai Sarmītei Apinei

 

 


Lielā dzejas gada balva veltīta Elīnai Zālītei.

19. oktobrī Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā norisinājās Lielā dzejas gada balvas pasniegšanas ceremonija, kas bija veltīta rakstnieces Elīnas Zālītes piemiņai, atzīmējot dzejnieces 120 jubileju.

Lai akcentētu dzejas daudzpusību un krāsainību, tika izvirzītas četras nominācijas:
1. Dzeja – mana emociju pasaule;
2. Dziesmotā dzeja;
3. Dzejas video;
4. Dzejas glezna.

 

 


Start Strong pasākums.

31.oktobrī mūsu skolēniem tika piedāvāta iespēja piedalīties karjeras attīstības programmas “Start Strong” pasākumā . “Tikšanās ar nozares profesionāli”.

Tikšanos vadīja diplomātiskā dienesta darbinieks Andris Arhomkins, kurš iepazīstināja ar darbu ārvalstu diplomātiskajā dienestā, starptautiskās organizācijās, miera uzturēšanas misijās un daudz ko citu.

 


Gudrs, vēl gudrāks.

Priecājamies par mūsu skolas 7.klases skolnieces Laumas Popes neatlaidību, piedaloties jau trešo gadu pēc kārtas, LTV erudīcijas spēlē skolēniem „Gudrs, vēl gudrāks”. Paldies Laumas skolotājai Indrai Troskai un atbalstītājiem!


Skolas dzimšanas diena.

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola sagaidīja savu 79 dzimšanas dienu. Svinībās piedalījās viss skolas kolektīvs. Par godu jubilejai skolēni sarīkoja koncertu.

 


Skatuves runas konkurss Gaujienā.

22.novembrī 15 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas skolnieki piedalījās skatuves runas konkursā Gaujienā. Sveicam 1.vietas ieguvējus- Elvi Jakovļevu(1.kl.),Emīliju Ēveli(5.kl.), Eniju Liju Kalniņu (7.kl.)! Prieks par 2.vietas ieguvējiem- Tomasu Gustavu Celenbergu(2.kl.),Emīlu Jurku (2.kl.),Esteri Grandavu (4.kl.). Lai arī turpmāk veicas 3.vietas ieguvējiem- Annijai Strautai(3.kl.), Karolīnai Kazakai(5.kl.),Lorai Graudai (9.kl.)! Sveicam Alīnu Zīli (8.kl.),atzinību saņemot!
Paldies skolotājām Aldai Liepiņai, Rūtai Rateniecei, Līvijai Karro, Aivai Zaķei, Sarmītei Apinei par skolēnu sagatavošanu konkursam!
Paldies gaujieniešiem par konkursa organizēšanu !


Labie darbi.

Sākam publicēt un paldies teikt skolas bijušajiem skolniekiem, absolventiem , kuri atbalsta, iepriecina mūsu skolēnus, skolas kolektīvu , piedaloties 80 labu darbu akcijā. Pirmais paldies Andrim Liepiņam par skolas dzimšanas dienas kliņģeriem!

Paldies Laimai Bēterei- skolas absolventei, medicīnas darbiniecei, par iesaistīšanos akcijā” 80 labie darbi savai skolai”! Laima 1.klases skolēniem pastāstīja, kā rīkoties dažādu traumu gadījumos. Saruna izvērsās ļoti aktīva un interesanta. Gaidīsim uz otro tikšanos, lai veiktu praktiskos uzdevumus.

Liels PALDIES mūsu skolas absolventei, tagad zobārstei Ilonai Vērzemniecei, par 1.-4.klašu skolēniem uzdāvināto ļoti izsmeļošo un noderīgo tikšanos ar higiēnisti Ilzi Riekstiņu, atbalstot skolas akciju “80 labie darbi savai skolai”. Paldies par labajām pamācībām , lai mums zobi vienmēr būtu skaisti un veseli! Paldies arī par sarūpētajām dāvaniņām!

Paldies Madarai Tjukšai par 150 sarkanbaltsarkanajām lentītēm un laba vēlējuma vārdiem mūsu valsts svētkos.


Prāta laboratorijas ziedojums.

Paldies erudīcijas spēles “Prāta laboratorija” dalībniekiem par saziedoto naudu, lai iegādātos deviņus krāsainus pufus. Skolēni sajūsmā, jo īpaši sākumskolas skolēni. Paldies visām mūsu skolas skolotājām, skolēnu vecākiem, kuri piedalās “Prāta laboratorijas “spēlēs. Lai veiksmīgas turpmākās spēles!

 

 

 


1.klase uzsāk skolas gaitas. Šogad pulciņš ir mazs, tikai 9 skolēni –  ar audzinātāju Aldu LIEPIŅU.

 


 

2017./2018. mācību gada aktualitātes

 

10.maijā Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas 10. klase un audzinātāja Dina Meistere piedalījās SIA ZAAO noslēguma pasākumā Daibē “100 darbi Latvijai”.

Klase piedalījās konkursā, kurā bija jāsacer dziesmu “Par skudru Urdu” un jāizveido video. Esam lepni, jo mūsu skola ieguva godpilno 1. vietu.

Priecājamies, ka skola saņēma 3 FREKO dāvanu kartes par makulatūras vākšanu.

Paldies atbalstītājiem, skolotājai Sandrai.

Dalīties:
21. decembris, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs