Saistītie raksti

Gaujienas internātpamatskolā sākās Ziemassvētku laiks…

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Debess korē rūķi sēž
Un laimi kā sniegu šķiež.
Kam trāpa laimes pieskāriens,
Tas pasaulē šai vairs nav viens!

20.decembra vakarpusē visi kopā sagaidījām Ziemassvētku brīnumu, ko sarūpēja Čučumuižas rūķis kopā ar saviem palīgiem- Saldumrūķi, Mīļumrūķi, Rūķi Jautruli un Īgņu. Rūķi pabija gan ķekatās,gan pie Mežaveča, gan ciemojās citu rūķu mājās. Kārtīgi izdejojās kopā ar mazajiem dejotājiem, izdziedājās ar dziedātājiem. Un lika saprast visiem, ka Ziemassvētku brīnums mīt mūsos pašos, jāprot tikai tas saskatīt.

 


Tuk, tuk,tuk….vai ciemiņus gaidījāt? Tā jautāja studentu korporācijas ‘’Tervetia’’ dalībnieki Gaujienas internātpamatskolas pirmsskolas grupas audzēkņiem. Jā, protams, bērnu sejiņas rotāja smaids un sirsniņas sitās tik strauji. Ezis un zaķis ar draudiem bija atnācis paskatīties- vai lielāki esam paaugušies un ko iemācījušies. Kopīgās rotaļās un sniega kaujās laiks ātri paskrēja.

Tomēr kaut kā pietrūka. Protams, sasaucām Ziemassvētku vecīti ar dāvanu maisu. Un tad  – vecītis visus paņēma klēpī, klausījās dzejoli un samīļoja. Dāvanas lielākas par bērniem sarūpētas, ar mīlestību un prieku saiņotas.

Paldies, Andrim Grīnbergam un viņa komandai! Lai nepazūd uzņēmība, kad  mērojiet ceļu uz Gaujienu un iededziet liesmiņu bērnu sirdīs! Paldies visiem, kas piedalījās ciemiņu gaidīšanā, dāvaniņu gatavošanā un pīrāgu cepšanā!

Vita Andersone
Gaujienas internātpamatskolas direktore

 

 

 

Dalīties:
17. decembris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs