24.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Novada kolektīvi piedalās amatierteātru skatē

Print Friendly, PDF & Email

 

 

24. novembrī, Alūksnes Kultūras centrā notika Alūksnes un Apes novada amatierteātru skate, kurā savu sniegumu rādīja seši kolektīvi.

Skati atklāja Māriņkalna tautas nama dramatiskais kolektīvs (vadītāja Māra Svārupe) ar izrādi “Psihotropais nams” Kamerzālē. Mazajā zālē varēja noskatīties Gaujienas tautas nama amatierteātra “Kaķu nams” izrādi “Kadru maiņas operators” Elgas Rācenes režijā. Kamerzālē Zeltiņu drāmas kolektīvs (vadītāja Gunita Paleja) rādīja iestudējumu “Pēc pirmā mītiņa”. Kamerzālē Trapenes kultūras nama amatierteātris “Kurmis” (vadītāja Ina Java) piedāvāja skatītāju un ekspertu vērtējumam izrādi “Sadzīves ainiņas”, bet Lielajā zālē Jaunlaicenes amatierteātris “Jumts” (vadītāja Māra Svārupe) rādīja iestudējumu “Mūža maize”. Skati noslēdza Jaunalūksnes pagasta Kolberģa tautas nama dramatiskais kolektīvs (vadītāja Monika Upeniece) ar izrādi “Par vīriešiem un kaķiem”.

Skatē amatierteātru sniegumu vērtēja Ulda Sedlenieka Alūksnes Tautas teātra “Slieksnis” režisore Daiga Bētere un šī teātra aktrise Vera Sedleniece. Pēc katras izrādes sekoja ekspertu saruna ar režisoriem.

                   Gaujienas tautas nama amatierteātris “Kaķu nams”

Gaujienas tautas nama amatierteātra “Kaķu nams” ar izrādi “Kadru maiņas operators” Elgas Rācenes režijā C grupā ieguva 2. pakāpi 37 punkti, bet Trapenes kultūras nama amatierteātris “Kurmis” vadītāja Ina Java ar izrādi “Sadzīves ainiņas”, C grupā ieguva 2. pakāpi 35,5 punkti.

Paldies kolektīvu vadītājiem un dalībniekiem par drosmi un atsaucību pirmo reizi piedaloties divu novada teātru skatē.

Laima Poševa
Gaujienas tautas nama vadītāja
Kultūras darba organizatore Apes novadā

 

Dalīties:
3. decembris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs