22.08. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 8.sēde

29.08. plkst.14:00 Domes kārtējā 11. sēde

Saistītie raksti

Apes novada basketbola čempioni Jaunlaicenes komanda ‘Cita Opera”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Otro gadu pēc kārtas par Apes novada basketbola čempionāta uzvarētājiem kļuvusi Jaunlaicenes komanda ‘Cita Opera”, kas nosacītā finālspēlē ar 65: 56 pieveica “Gaujienu”. Līdz ar to “Gaujienai trešā vieta un Apes “Apiņiem “ otrā vieta. Līdz šai spēlei vietu sadalījums vēl nebija zināms-ja uzvarētu “Gaujiena”, tad viņi būtu čempioni, bet ‘Apiņi” paliktu trešajā vietā, taču jaunlaicenieši jau spēles sākumā pārņēma vadību, un lai kā centās” Gaujiena”-tuvāk par 10 punktiem čempioni nepielaida.

Uzvarētāju komandā spēlēja- Agris Puzulis, Elvis Bināns, Jānis Krastiņš, Kaspars Paegle, Krišjānis Graudiņš, Mairis Kļava, Reinis Mednis, Reinis Stahovskis, Rihards Lielgalvis, Rolands Tišanovs, Rūdolfs Avots, Toms Roziņš.

                                                                                 “Apiņi”

                                                                                 “Gaujiena”

Ceturtajā vietā ierindojās “Gausais Namiņš”, piektajā-“Grundzāle”.

Spēļu rezultāti pēdējā kārtāGausais Namiņš”-“Gaujiena” 42:62
 Labākie- Sandris Sniedze 10 punkti, Druvis Mucenieks 10 ; Armīns Ozoliņš 18, Nauris Guoģis 16, Artūrs Kļaviņš 11.

Cita Opera”-“Apiņi” 72:52
 Labākie- Kaspars Paegle 20, Mairis Kļava 11, Rūdolfs Avots 9 ; Reinis Semjonovs 18, Kārlis Latiks 13, Rinārs Teters 10.

Grundzāle”-“Gausais Namiņš”  30:63
Rezultatīvākie- Artūrs Pauliņš 18, ; Ritvars Ņeupakojevs 21, Artūrs Aire 13, Artūrs Voskis 12.

Gaujiena”-“Cita Opera” 56:65
Rezultatīvākie- Armīns Ozoliņš 17, Artūrs Kļaviņš 17 punkti, ; Kaspars Paegle 18, Jānis Krastiņš 13, Toms Roziņš 9 punkti.

“Apiņi”-“Grundzāle” 58:47

Rezultatīvākie- Reinis Semjonovs 20, Edgars Zvejnieks 9,; Artūrs Pauliņš 17, Sandis Rullītis 16.

Ar balvām tika atzīmēti labākie spēlētāji komandās- “Grundzāle”- Sandis Rullītis, ‘Gausais Namiņš”- Raivis Bērziņš, “Gaujiena”-Artūrs Kļaviņš, “Apiņi”-Nauris Liberts, “Cita Opera”-Jānis Krastiņš.

Trīs labākie čempionāta spēlētāji– Armīns Ozoliņš, Kaspars Paegle, Reinis Semjonovs.

Trīs punktu metienu konkursā 10 dalībnieki minūtes laikā no piecām stacijām izmeta katrs pa 25 metieniem. Finālā ar 14 trāpījumiem iekļuva Nauris Liberts, 13 trāpījumi Sandim Rullītim un pa 12 trāpījumiem bija Rūdolfam Avotam, Jānim Krastiņam.

Nākošajā sērijā ar 10 trāpījumiem tālāk cīnījās Sandis Rullītis un Jānis Krastiņš, kuri atkal sameta vienādi demonstrējot labu precizitāti- pa 14 trāpījumiem. Izšķirošajā sērijā nervi stiprāki izrādījās Sandim Rullītim, kurš kļuva par uzvarētāju trīs punktu metienu konkursā.

Juris Ozoliņš
Apes novada sporta darba organizators
Dalīties:
3. decembris, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs