24.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Teātra studija “PRIEKS”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Pēc Apes pilsētas jaunietes Zanes Lejnieces – Puķes iniciatīvas, kopš 2018. gada 13. septembra  Apē ir sākusi darboties Teātra studija “PRIEKS”.

Teātra studija ir izveidota ikviena vecuma cilvēkam, kas sirdī jūt aicinājumu pēc teātra, ar mērķi atpūsties no ikdienas rutīnas, izveidot labas komunikācijas prasmes un trenēt publiskās uzstāšanās spējas. Sadarbojoties ar Apes tautas nama vadību Teātra studijas “PRIEKS” nodarbības notiek Apes tautas nama lielajā zālē, 4 reizes mēnesī. Nodarbības vada un režisē Zane Lejniece-Puķe, kura ir beigusi aktiermeistarības un režijas studiju Rīgas Dramaturgu teātrī.

Teātra studijas apmeklētība priecē – šobrīd teātrī darbojas stabili 15 dalībnieki vecumā no 6 līdz 50+ gadiem. Teātra studijas standarta nodarbību plānā ir paredzēti iesildošie vingrinājumi + teorija, improvizācija un iestudējumu gatavošana. Savukārt, šobrīd nodarbības notiek citādā secībā un tempā, jo teātra aktieri uz Ziemassvētkiem cītīgi iestudē savu pirmo teātra izrādi jeb Ziemassvētku iestudējumu “RŪĶA DARBI”. Iestudējums ir rakstīts tieši priekš Teātra studijas “PRIEKS”, sadarbojoties ar Apes novada jaunatnes lietu speciālisti Klintu Bernarti, kura ir iestudējuma autore.  Iestudējumā lomas ir piešķirtas 10 aktieriem, kuri attēlos gan Rūķus, gan Meža zvērus, gan Sniegpārsliņas. Izrādes ģenerālmēģinājums plānots, pirms došanās Ziemassvētku brīvdienās, D.Ozoliņa Apes vidusskolas zālē, D.Ozoliņa Apes vidusskolas un pirmsskolas izglītības iestādes “Vāverīte” audzēkņiem. Savukārt, Ziemassvētku iestudējums plašākai auditorijai tiks parādīts š.g. 16.decembrī Apes tautas namā.

Nāc! Skaties! Ja patīk – pievienojies Teātra studijai “PRIEKS”!

Klinta Bernarte
Jaunatnes lietu speciāliste

 

Dalīties:
3. decembris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs