Saistītie raksti

Informācija par LEADER projektu konkursa nākamo kārtu

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Nākamo LEADER projektu konkursa kārtu esam plānojuši izsludināt šā gada pirmajā ceturksnī. Precīzu datumu šobrīd vēl nevaram pateikt, jo Stratēģiju vērtēšanas komisija vēl nav izvērtējusi mūsu iesniegtos vietējās attīstības stratēģijas grozījumus. Līdzko grozījumi būs apstiprināti, varēsim izsludināt jauno projektu konkursa kārtu.

Plānojam pieņemt projektu pieteikumus visās rīcībās. Tā kā līdz 2018. gada beigām bijām apguvuši sākotnēji piešķirto finansējumu vairāk nekā 85% apmērā, tad esam pieteikušies uz papildu finansējumu projektiem 551 873 EUR apmērā. Šis finansējums tiks sadalīts uz pusēm starp uzņēmējdarbības un sabiedriskā labuma projektiem. Īsi pirms Jaunā gada saņēmām iepriecinošu ziņu no Zemkopības ministrijas, ka būs pieejams vēl otrs papildu finansējums uzņēmējdarbības projektiem 79 484 EUR apmērā. Turklāt, būs iespējams izmantot arī atlikušo summu no sākotnējā finansējuma.

Aicinām potenciālos projektu iesniedzējus pārdomāt savas projektu ieceres un iespējas. Sekojiet līdz informācijai mūsu interneta vietnē http://www.zgauja.lv un LAD mājas lapā http://www.lad.gov.lv . Sūtiet jautājumus uz mūsu e-pastu ziemelgauja@gmail.com, kā arī variet konsultēties pa telefonu.

Gaidīsim interesantus un pārdomātus projektu iesniegumus!

Dagnija Ūdre
Administratīvā vadītāja 
tālr.29219477

 

 

 

 

Dalīties:
10. janvāris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs