19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Notiks praktisks seminārs Apes novada ogu un augļu audzētājiem un pārstrādātājiem

Print Friendly, PDF & Email

 

 

2019.gada 15.-16.janvārī notiks praktisks seminārs ogu un augļu audzētājiem un pārstrādātājiem Latvijā.

Divu dienu semināra programma ietvers gan tikšanos ar Smiltenē ar lektoriem – uzņēmējiem, kas audzē un pārstrādā dažādas ogas un augļus, tai skaitā upenes, smilšērkšķus, cidonijas, gan viesošanās Smiltenes un Burtnieku novadu uzņēmumos. Runāsim par pieredzi audzēšanā, pārstrādē, produkcijas realizēšanā, nozares aktualitātēm.
Vietu skaits ierobežots.

Aicinām Apes novada esošos, kā arī topošos ogu un augļu audzētājus un pārstrādātājus pieteikties semināram līdz 9.janvārim, sazinoties ar Apes novada uzņēmējdarbības speciālisti Baibu Vadoni, tel.:29436225; e-pasts:baiba.vadone@ape.lv vai projektu vadītāju Daigu Bojāri, tel.64307213 vai tel.28690844, e-pasts:daiga.bojare@ape.lv.

Praktiskais seminārs tiek organizēts Igaunijas – Latvijas pārrobežu projekta Nr. Est-Lat14 “COOP Local” (“Pārrobežu sadarbības veicināšana  vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā”) ietvaros.

 

 

 

 

 

Dalīties:
2. janvāris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen