19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Aicina uz praktisku semināru piena un gaļas ražotājus un pārstrādātājus

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

 

21. -22. martā Praktiskais seminārs piena un gaļas ražotājiem un pārstrādātājiem, Smiltenē.

Divu dienu praktiskā semināra programma ietvers lekcijas- tikšanās un dalīšanos pieredzē. Uzzināsim par uzņēmuma “Trikātas pienotava” BIO siera ražošanu, uzzināsim kāds ir saimniecības “Dimanti” piedāvājums, kā arī kazas piena produkcijas ražošanas pieredzē dalīsies saimniecība “Strēlnieki”.
Viesosimies A/s “Smiltenes piens” ražotnē, bet saimniecībā “Lejasrudzīši –Zvejnieki” uzzināsim par bioloģiskās gaļas liellopu audzēšanu.

Aicinām APES NOVADA esošos, kā arī topošos piena un gaļas ražotājus un pārstrādātājus pieteikties pasākumam līdz 15.martam,
sazinoties ar Apes novada uzņēmējdarbības speciālisti Baibu Vadoni, tel.:29436225; e-pasts:baiba.vadone@ape.lv vai projektu vadītāju Daigu Bojāri, tel.64307213 vai tel.28690844, e-pasts:daiga.bojare@ape.lv. Vietu skaits ierobežots.

 

Pasākums tiek organizēts Igaunijas -Latvijas pārrobežu projekta Nr. Est-Lat 14 “COOP Local” (“Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā”) ietvaros.

 

 

Dalīties:
26. februāris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen