22.08. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 8.sēde

29.08. plkst.14:00 Domes kārtējā 11. sēde

Saistītie raksti

Apes komandas piedalās Smiltenes novada 2019. gada čempionātā volejbolā sieviešu komandām

Print Friendly, PDF & Email

9.februārī  Variņu pamatskolas sporta zālē notika Smiltenes novada 2019. gada čempionāta volejbolā sieviešu komandām 3. kārta.

Sacensības organizē Smiltenes sporta centrs, sadarbībā ar Smiltenes novada sporta pārvaldi. Sacensību galvenais tiesnesis Māris Stabiņš.
3. kārtā piedalījās deviņas komandas. Pa divām komandām no Apes, Valmieras BJSS un Smiltenes un pa vienai komanda no Variņiem, Blomes un Grundzāles.

Komandas spēlēja līdz divu setu uzvarai. Sets tika spēlēts līdz 21 punktam.  Ja pēc pirmajiem diviem setiem pa panākumam bija abām komandām, trešais sets tika spēlēts līdz 15 punktiem. Tika aizvadīts sešu stundu garš 18 spēļu volejbola maratons katrai komandai šajā laikā izspēlējot četras spēles.

Kārtā nepiedalījās Grundzāles otrā komanda, jo gatavojās Grundzālē vakarā notiekošajam deju kolektīvu sadraudzības  koncertam.

Vispirms veicot izlozi tika noskaidrots kurā apakšgrupā katra komanda spēlēs.
A grupā spēlēja  komandas: Ape, Variņi un Blome.

Šajā grupā pārliecinoši uzvarēja Apes komanda. Pārsteigums Variņu un Blomes komandu spēlē kur jau spēles pirmajā setā Variņu spēlētājas tikai ar 20:22 piekāpās Blomei. Otrajā setā Variņu komanda spēlēja vēl veiksmīgāk uzvarot 21:14. Arī trešajā setā pārākas Variņu spēlētājas 15:9. Šis zaudējums nosūtīja Blomes komandu cīnīties par 7.-9. vietu.

B grupā spēlēja komandas: U-30, Grundzāle un Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola.

Šajā grupā iztika bez pārsteigumiem. Uzvara komandai U-30. Otrās Grundzāles pagasta spēlētājas. Trešās Apes vidusskolas meitenes.

C grupā izloze kopā saveda abas Valmieras BJSS komandas un  Dzirkstītes.

Sīvākais bija komandu VBJSS-1 un Dzirkstītes otrais sets kurā VBJSS-1 uzvarēja 21:18.  Šajā grupā pirmās VBJSS-1 spēlētājas, otrās Dzirkstītes un trešās VBJSS-2 spēlētājas.

Finālspēlēs par 1.-3. vietu pārliecinoši uzvarēja komanda U-30.
Spēlē par otro vietu starp VBJSS-1 un Apes komandām spēles pirmajā setā  21:19 uzvarēja VBJSS-1 komanda. Otrajā setā 21:12 uzvara Apes komandai. Trešajā setā rezultāts 15:10 par labu Valmieras meitenēm.

Cīņā par 4.-6. vietu spēles ļoti līdzīgas un emocijām bagātas. Veiksme šoreiz Grundzāles komandai kas trijos setos  (21:19 , 18:21 , 18:16) ļoti līdzīgā spēlē uzvarēja komandu Dzirkstītes. Laba spēle arī Variņu komandai kas setu galotnēs lika panervozēt gan komandai Dzirkstītes gan Grundzāles komandai.

Spēlēs par 7.-9. vietu ne bez pūlēm Blomes komandai izdevās uzvarēt VBJSS-2 komandu. Spēles otrā seta galotnē jau likās ka būs jāspēlē trešais sets, tomēr seta galotne veiksmīgāka bija Blomes spēlētājām 21:19.
Līdzīga cīņa arī  VBJSS-2 un Apes vidusskolas spēlē, kur uzvara VBJSS-2 (17:21 ,21:11 ,15:13).

1. vieta U-30. ( Zanda Beitika, Laura Rubene, Linda Puriņa, Kristīne Miezīte, Alise Aigare, Mairita Riekstiņa)
2. vieta VBJSS (Elza Melbārde, Justīne Buša, Arta Logina, Elīna Elizabete Runce, Sabīne Bitmane)
3. vieta Ape (Kristiāna Oto, Laura Jaunzeme, Ulrika Lība Tetere, Nadīna Bērziņa, Rūta Ķelpe, Andra Kaktiņa)

Pēc trešās kārtas jau varam apsveikt komandu U-30 ar uzvaru Smiltenes novada čempionātā. Pēdējā kārtā par 2. vietu cīnīsies VBJSS-1 komanda ar Apes komandu un par ceturto vietu komanda Dzirkstītes ar Grundzāles pirmo komandu.

sacensību galvenais tiesnesis

5.janvārī  Smiltenes sporta hallē notika Smiltenes novada 2019. gada čempionāta volejbolā sieviešu komandām 2. kārta.

2. kārtā piedalījās astoņas komandas. Pa divām komandām no Apes , Grundzāles un Smiltenes un viena komanda no  Blomes. Sacensībās debitēja Valmieras BJSS.

Sacensības notika pēc klasiskā volejbola  6:6 noteikumiem.
Komandas spēlēja līdz divu setu uzvarai. Sets tika spēlēts līdz 21 punktam.  Ja pēc pirmajiem diviem setiem pa panākumam bija abām komandām, trešais sets tika spēlēts līdz 15 punktiem.

Dalībnieču sastāvu abās Grundzāles komandās ietekmēja Valgā notiekošās vieglatlētikas sacensības. Arī lielākā daļa no Variņu komandas devās uz Valgu un Variņu komanda šajā kārtā nepiedalījās.

A grupā spēlēja  komandas: U-30 , Valmieras BJSS  , Grundzāles pagasta otrā komanda un Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola.

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas komanda

Šajā grupā pārliecinoši uzvarēja komanda U-30. Otrajā vietā Valmieras BJSS 2000.-2003. gadā dzimušās meitenes.  Lai noskaidrotu uzvarētāju trešo setu nācās spēlēt Grundzāles otrās komandas un Apes vidusskolas spēlē kur uzvarēja Grundzāles meitenes.

B grupā spēlēja Ape, Blome, Grundzāle un Dzirkstītes.
Šajā grupā uzvara Apes komandai.

Komandā spēlēja: Kristiāna Oto, Ilze Sapuna, Laura Jaunzeme, Ulrika Lība Tetere, Nadīna Bērziņa, Rūta Ķelpe.

Otrajā vietā pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē ar Grundzāli komanda Dzirkstītes.

Sīvākās un interesantākās spēles bija ar komandas Dzirkstītes piedalīšanos. Vispirms  Dzirkstītēm nācās spēlēt trešo setu spēlē ar Blomi. Pēc tam līdzīga cīņa arī ar Grundzāli kur spēles trešajā setā rezultāts 16:14 par labu Dzirkstītēm.

Finālspēlēs par 1.-4. vietu uzvarēja komanda U-30.  Viņām  spēlē ar Api nācās piedzīvot pirmo zaudēto setu šajā turnīrā. Šajā spēlē spēkošanās pirmajos divos setos ļoti līdzīga. Pirmajās setā ar rezultātu 21:19 uzvarēja U-30. Otrajā ar tādu pašu rezultātu pārākas bija Apes komandas spēlētājas. Trešajā setā rezultāts 15:8 par labu U-30 komandai. Ne mazāk interesanta spēle bija arī starp Apes komandu un Valmieras BJSS kur abus setus ar rezultātu 21:19 uzvarēja Valmieras meitenes.

Otrā vieta turnīra debitantēm Valmieras BJSS komandai. Trešajā vietā Apes komanda. Komanda Dzirkstītes pagaidām vēl nespēja izrādīt nopietnu pretestību kādai no pirmā trijnieka komandām un otro kārtu noslēdza ceturtajā vietā.

Cīņā par 5.-8. vietu pārliecinoši savas konkurentes pārspēja Grundzāles pirmā komanda.
Sestajā vietā Blomes komanda aiz sevis atstājot Grundzāles otrās komandas un Apes vidusskolas meitenes.

1. vieta U-30. ( Zanda Beitika, Una Kalnīte, Laura Rubene, Linda Puriņa, Kristīne Miezīte, Alise Aigare)
2. vieta VBJSS (Elza Melbārde, Līva Marta Poča, Justīne Buša, Arta Logina, Elīna Elizabete Runce, Sabīne Bitmane)
3. vieta Ape (Kristiāna Oto, Ilze Sapuna, Laura Jaunzeme, Ulrika Lība Tetere, Nadīna Bērziņa, Rūta Ķelpe)