Saistītie raksti

Iesaisties un radi īpašos darbus veltītus Baltijas ceļam

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Aicinām  Apes novada darbīgos ļaudis iesaistīties kopprojektā un radīt savus īpašos darbus veltītus Baltijas ceļam.

Atgādinām, ka idejas autori lūdz stingri pieturēties pie darbu veidošanas nosacījumiem, kas ietverti uzaicinājuma afišā, tai skaitā darba izmēriem un papildus prasībām, jo tas veidos vienotu, skaistu un organizētu kopējo gala iznākumu – darbu izstādi, ko būs iespējams apskatīt visās trīs Baltijas valstīs. Lai atvieglotu darbu nosūtīšanu – Apes novadā radītos darbus iespējams būs nogādāt vienotā sūtījumā.

Par šo jautājumu, lūdzam sazināties ar  Apes novada uzņēmējdarbības speciālisti Baibu Vadoni, tel.:29436225; e-pasts: baiba.vadone@ape.lv vai projektu vadītāju Daigu Bojāri, tel.64307213 vai tel.28690844, e-pasts: daiga.bojare@ape.lv.

 

 

 

 

 

Dalīties:
7. februāris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs