23.05. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības 
komitejas sēde

30.05. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Ir radīts projekta COOP Local produktu katalogs

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Pieprasījums pēc vietējiem ekoloģiski audzētiem un ražotiem pārtikas produktiem un amatnieku darinājumiem  pieaug gan Latvijā, gan visā Eiropā. Pircēji augstu novērtē svaigus, dabiskus pārtikas produktus no vietējiem audzētājiem un ražotājiem. Tādēļ ir svarīgi apkopot informāciju par vietējiem audzētājiem un ražotājiem, kas piedāvā svaigu un ekoloģisku pārtiku un vietējo amatnieku darinājumus.

Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības projekta “COOP Local” ietvaros, kas tiek īstenots sadarbībā ar Setomaa apvienību, Repinas inkubācijas centru, Veru pašvaldību, Apes novada domi un Smiltenes novada pašvaldību, ir izveidota interaktīva karte ar informāciju par iesaistīto reģionu piena un gaļas produktu ražotājiem, ogu, augļu, dārzeņu un stādu audzētājiem un pārstrādātājiem, amatniekiem, kas darina rokdarbus un amatniecības izstrādājumus. Karte ir izveidota kā katalogs ar informāciju par projekta “COOP Local” dalībniekiem, lai pircējiem ir ērtāk par tiem uzzināt un tos atrast.

Projektā ir iesaistīti mazie, vidējie uzņēmēji un mājražotāji no četrām nozarēm: ogu un augļi audzētāji/pārstrādātāji, piena un gaļas ražotāji/pārstrādātāji, dārzeņu audzētāji/pārstrādātāji, kā arī amatnieki/rokdarbnieki. Informāciju par tiem var atrast Google interaktīvajā kartē.

IZVĒLIES GUDRI, PĒRC VIETĒJO!

Apskati “COOP Local” interaktīvo katalogu šeit

Katalogs pdf formātā šeit

Par iespējām citiem mājražotājiem un audzētājiem ievietot informāciju par sevi šajā katalogā, interesēties pie Apes novada uzņēmējdarbības speciālistes Baibas Vadones, tel.:29436225; e-pasts: baiba.vadone@ape.lv vai projektu vadītājas Daigas Bojāres, tel.64307213 vai tel.28690844, e-pasts: daiga.bojare@ape.lv

Projekts “COOP Loca” tiek finansēts no Latvijas-Igaunijas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020, vairāk informācijas par projektu: http://www.apesnovads.lv

Šī vietne atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Dalīties:
26. februāris, 2019, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs