Saistītie raksti

Noskaidroti Apes novada sporta laureāti 2018

Print Friendly, PDF & Email

 

 

23.februārī Apes tautas namā kuplā pulkā tikās sportisti, sporta jomas aktīvisti un atbalstītāji, lai godinātu Apes novada sporta laureātus 2018.

Improvizētā Sporta studijā vakara vadītājas Ilva Sāre un Ilva Žaka atskatījās uz paveikto sportā 2018. un 2017. gadā, suminot visus, kuri šajā laikā izcīnījuši godalgotas vietas, startējuši neskaitāmās sacensībās un mājās pārveduši medaļas un balvas.

 “Apes novada sporta laureāts 2018” galvenās balvas ieguva

Nominācijā: “Sportists vai sportiste sporta spēlēs” galveno balvu ieguva Kārlis Pops, florbola vārtsargs, treneris Ilvars Balodis;

  balvu saņēma mamma Laura Pope

 


Nominācijā: “Sportists individuālajos sporta veidos” galveno balvu ieguva Renārs Karro, airēšanā, trenere Ilze Krūze

 


Nominācijā: “Sportiste individuālajos sporta veidos” galveno balvu ieguva Jūlija Katrīna Celenberga, džudo, treneris Aivars Mālnieks

 

 


Nominācijā: “Labākā sporta komanda” galveno balvu ieguva Orientēšanās stafešu komanda, trenere Liene Brūvele, Raivis Kalniņš

Volejbola komanda “Gaujiena”, treneris Rolands Ozoliņš

 


Nominācijā: “Sportists, sportiste vai ekipāža tehniskajos sporta veidos” galveno balvu ieguva Jānis un Pēteris Jegorovi, blakusvāģu ekipāža

 


Nominācijā: “Jaunais sportists” galveno balvu ieguva Martins Līvs, džudo un vieglatlētikā, treneris Aivars Mālnieks (džudo), trenere Aija Latika (vieglatlētika)


Ginters Ķelps, vieglatlētikā, treneris Gundars Markss

 


Nominācijā: “Jaunā sportiste” balvu saņēma Marta Kalniņa, orientēšanās, trenere Liene Brūvele, treneris Raivis Kalniņš

 


Nominācijā: “Sportists veterāns” balvu saņēma Māris Vabulnieks, orientēšanās 

 

Sandris Andersons, pauerliftings

 


Nominācijā: “Labākais treneris, sporta skolotājs” balvu saņēma Raivis Kalniņš

 


Nominācijā: “Sporta aktīvists, atbalstītājs, sponsors” galveno balvu saņēma Oskars Laucis, Gaujienas sporta dzīves aktīvists

 

Jānis Ērmanis, novusa spēles attīstītājs Apē un novadā

 


Nominācijā: “Gada notikums sportā” balvu saņēma Velo brauciens “Lai ripo” Gaujienā, organizators Dzintars Harkins un Raivis Kalniņš

 

“Vaidavas kauss” Apē, organizators Mairis Levans


Apes novada dome novērtē katra sportista ieguldīto darbu un pateicās visiem pieteiktajiem pretendentiem, arī Oskaram Laucim (futbols), Austrim Intam Silauniekam (armrestlings), Jānim Kūmam (orientēšanās), Apes pilsētas sieviešu volejbola komandai, Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas jauniešu volejbola komandai, Karīnai Harkinai (velomaratons), Renāram Karro (zelta mopēds), Tomam Leitim (zelta mopēds), Genādijam Fedorenko/ Didzim Leoskim (autosports), Uvim Sproģim (orientēšanās), Kristeram Lārmanim (orientēšanās), Austrim Kalniņam (orientēšanās), Edgaram Muceniekam (hokejs)

Ilgonim Karro (zelta mopēds), Sanitai Sproģei (sporta aktīviste, atbalstītāja), Karro ģimenei (spēcīgi motobraucēji Latvijā un ārzemēs), 4×4 Apes TEAM komandai, Gvido Semjonovam (Apes pilsētas atklāto sacensību zemledus makšķerēšanā organizators), Pasaules Sniega diena organizatoriem Gaujienā, Vivus MTB velomaratona Apē organizatoriem.

Vakara noslēgumā, vēlot ikvienam veiksmi nākamajā sezonā, Ilva Sāre citēja Luda Baltaisbrenča teikto: “Tev nevajag būt labākajam, lai sāktu, Tev vajag sākt, lai būtu labākais.”.

Pašvaldība izsaka lielu pateicību iedzīvotājiem par lielo atsaucību, pastāstot par Apes novada labākajiem sportistiem, par viņu augstajiem sasniegumiem un uzrādītajiem rezultātiem novada, valsts un starptautiskā mēroga sporta sacensībās. Šoreiz ikviens tika aicināts izvirzīt pretendentus nominācijām “Apes novada sporta laureāts 2018”, jāteic, atsaucība bija liela, tika saņemtas 38 pieteikuma vēstules. No izvirzītajiem pretendentiem, komisija slēgtā balsojumā noteica, kuri sportisti saņems galvenās balvas.

Vairāk foto 

 
Ilze Ērmane
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Dalīties:
25. februāris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs