23.05. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības 
komitejas sēde

30.05. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

“Pirātu ballīte” Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Skolēnu pašpārvalde 24. janvārī mūsu sākumskolas skolēniem noorganizēja “Pirātu ballīti”. Visi saņēma ielūgumus un ieteikumus kādā tērpā ierasties ballītē.

Ballīte notika uz kuģa ar īstu stūri un īstu pirātu karogu. Kopīgi iemācījāmies pirātu saucienu, ko ik pa brīdim atkārtojām, pagatavojām pirātu cepuri, gājām dažādās rotaļās, pildījām stafetes ar akrobātiskiem elementiem, iemācījāmies deju, un beigās bijām kopā dārgumu lādes meklējumos. Kad izpildīti tika visi galveno pirātu uzdotie uzdevumi, lāde atrasta un atvērta, tad mielojāmies ar saldumiem un kopīgi fotografējāmies.

Pēc aktīvās daļas sākās jautrā diskotēka sākumskolas skolēniem, kurā pašpārvaldes pirātu pārstāvji mācīja dejot pazīstamas un populāras dejas, kā arī iesaistīja visus, kas varbūt baidījās vai kautrējās piepulcēties pārējiem. Sākumskolas skolēniem ļoti patika gan atrakcijas, gan diskotēka, kas liek pašpārvaldei plānot nākamo.

 

 

Kopā bijām mēs: skolēnu pašpārvaldes prezidente Ance, pārstāvji – Bella Agnija un Rauls.

 

 

 

 

Dalīties:
4. februāris, 2019, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs