Saistītie raksti

Sniega diena Gaujienā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Aktīvi pavadīt sniegoto 3.februāra svētdienu Gaujienā „Anniņu” muzeja apkārtnē, bija ieradušies ap 50 dalībniekiem, kur jau 5. gadu notika Sniega dienas pasākums. Lai gan pēkšņais atkusnis bija pakausējis sniegu un ledu, pasākuma norisei tas netraucēja, bet tieši to dažādoja.

Pasākums notika Eiropas Sociālā fonda projekta Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā” ietvaros.

Ikviens, kas bija ieradies, sev izvēlējās piemērotāko un patīkamāko aktivitāti. Slēpošanas trases bija sagatavotas apkārt „Anniņu” dīķim un pa Gaujas dabas taku. Uz dīķa ledus savas iemaņas varēja pārbaudīt slidošanā un hokeja spēles elementos, un noslēgumā izspēlēt hokeja draudzības spēli. Turpat netālu notika vizināšanās no kalniņiem ar ragaviņām un citiem līdzi paņemtajiem braucamrīkiem. ”Anniņu” muzeja priekšā notika zīmēšana sniegā, turpat netālu tika celti sniegavīri. Brīvajos brīžos lapenē pie uguns pavarda varēja sasildīt rokas un izžāvēt slapjos cimdos, iedzert siltu tēju ar medu un pamieloties ar cepumiem.

Paldies par slēpošanas trases un hokeja laukuma sagatavošanu Raivim Kalniņam. Paldies Edgaram Solovjovam par slēpošanas trašu piebraukāšanu ar sniega motociklu. Pasākuma foto mirkļus notvēra Inese Lukjanoviča un Sanita Sproģe. Paldies par palīdzību pie pasākuma norises Klintai Bernartei. Paldies Jānim Krišjānim par uguns pavardu uzturēšanu „Anniņu” lapenē un tējas vārīšanu.

Paldies visiem dalībniekiem un turpinām baudīt ziemas priekus ikdienā!!!

Sniega dienas organizatori

Dalīties:
7. februāris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs