Saistītie raksti

Tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2019”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

3. februārī Ķīpsalā noslēdzās 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kas pulcēja 860 dažādu pasaules valstu tūrisma uzņēmumus. Uzzināt tūrisma iespējas, atklāt jaunus maršrutus, iegādāties ceļojumu sev un ģimenei bija ieradušies 28 050 ceļotgribētāju.

Trīs dienu garumā “Balttour 2019” tematiskajā hallē “Apceļo Latviju!” apmeklētāji varēja uzzināt par jaunākajiem apskates objektiem visos Latvijas reģionos. Dalībnieki no Zemgales, Vidzemes, Latgales un Kurzemes bija sagatavojuši dažādas radošās darbnīcas, kurās pārbaudīt zināšanas un amatu prasmes! Apmeklētāji varēja pārbaudīt savas ātruma spējas riteņbraukšanā, sacensties gaisa hokejā un citās galda spēlēs, pat uzspēlēt futbolu. Visās trīs izstādes dienās pašmāju tūrisma speciālisti piedāvāja daudz jaunu maršrutu un apskates objektus.

Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes novadu tūrisma darbinieki nedēļas nogali aizvadīja ikgadējā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour”, kuras laikā piedzīvojām atjaunotā stenda „Vidzemes pieturvietas” dizaina atklāšanu, novadu uzņēmēju līdzdalību stenda prezentēšanā un daudz interesentus un gardēžus, kuri iepazina un izgaršoja daļiņu no Vidzemes.

Atgādinām, ka šis ir sadarbības projekts starp četriem novadiem – Raunas, Smiltenes, Apes un Alūksnes – kuros ir vairāk kā desmit tūrisma speciālisti, informācijas centri un punkti, un vairāk kā trīsdesmit tūrisma nozarē strādājoši uzņēmēji, kuri ikdienā strādā pie piedāvāto pakalpojumu kvalitātes un jaunu produktu radīšanas, lai Vidzemes pieturvietu pārsteigumi nekad nebeigtos!

Vidzemes pieturvietas ir vietas, kur ļauties garšu pārsteigumiem un unikāliem produktiem, kur dabas pērles baudīt no elpu aizraujošiem skatiem un rūpīgi pārdomātiem un izstrādātiem infrastruktūras objektiem, vietas, kur atgriezties gadsimtiem senos notikumos, ēku kompleksos un pilsdrupu fragmentos, iegrimtu virtuālās realitātes dziļumos un dotos neaizmirstamos aktīvās atpūtas piedzīvojumos katrā no novadiem, un visos četros kopā!

Esam ielikuši komatu mūsu kopējās sadarbības teikuma vidū, un turpināsim strādāt, lai veidotu piedāvājumu ērtāku, pieejamāku, saprotamāku, kvalitatīvāku un neaizmirstamāku, tā lai Vidzemes pieturvietas, būtu vietas Jums, vietas kur būt, redzēt, radīt un baudīt!

Paldies visiem mūsu sadarbības partneriem, novadu vadībām, uzņēmējiem, ideju virzītājiem un atbalstītājiem – un – uz tikšanos!

Jūsu, Vidzemes pieturvietas!

 

 

 

 

 

Dalīties:
12. februāris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs