23.05. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības 
komitejas sēde

30.05. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Valsts darba inspekcijas bezmaksas seminārs Apē

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Apē, 21.martā no plkst.15:00-17:00 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā -Pasta ielā 26 (3. stāvā Informātikas kabinetā) Valsts darba inspekcija organizē BEZMAKSAS semināru mazajiem uzņēmumiem, darba devējiem un pašvaldības iestāžu darba devējiem!

Pasākums vērsts, lai darba devējs bez īpašām priekšzināšanām darba aizsardzībā varētu atpazīt savā uzņēmumā esošos darba vides faktorus, un novērtēt, cik liels ir risks, ka nodarbinātie cietīs vai saslims darba vietā.
Ar rīka palīdzību iespējams noteikt veicamos darba aizsardzības pasākumus, kā arī sagatavot nepieciešamo dokumentāciju.

 Reģistrēšanās saite 

 

 

 

Dalīties:
20. februāris, 2019, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs