21.03. plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde 

28.03. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas aktualitātes

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Margaritai Stārastei veltītā nedēļa sākumskolā

Mūsu skolā no 18. – 25.februārim  1. -4.klasei notika tematiskā nedēļa veltīta Margaritas Stārastes daiļradei. Iepazīšanās ar rakstnieces darbiem sākās jau gatavojoties Ziemassvētkiem, kad kopīgi iestudējām fragmentus no “Ziemas pasakas” un projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros apmeklējot teātra izrādi “Kraukšķītis” Valmieras Kultūras centrā.

Tematiskajā nedēļā iepazinām rakstnieces dzīves gājumu, lasījām Margaritas Stārastes darbus, iepazinām grāmatu varoņus, priecājāmies par skaistajām grāmatu ilustrācijām. Vizuālās mākslas stundās  izkrāsojām iemīļotāko grāmatu ilustrācijas. Katrā klasē veidojām nelielu izstādi ar mākslinieces ilustrētajām un sacerētajām grāmatām. Uzzinājām interesantus faktus par pašu rakstnieci un iepazinām vairākas grāmatas.

27. februārī notika viktorīna, kurā pildījām dažādus uzdevumus par iepazītajām grāmatām. Gan skolēniem, gan skolotājām ļoti patīk sirsnīgās, mīļās un priecīgās grāmatu ilustrācijas, arī interesantie un pamācošie stāsti un pasakas!

Inga Baumane
Skolotāja

 


Valentīndienas POPIELA 2019

 16.februārī notika gaidītais šovs Valentīndienas POPIELA, kur bija iespēja satikties ar pašmāju estrādes zvaigznēm, gan arī ar ārzemju māksliniekiem.

Jau pašā iesākumā visus klausītājus aizrauj Ances Pakalnes un Nika Judenkova video versija, Laura Reinika dziesma „Pasakā” (neliela piebilde – tas bija viennozīmīgi vienreizēji)….

Pēc pasakas attapāmies ikdienas dzīvē, kurā ik uz soļa sastopami arī kuriozi, grupas „Sandra” dziesmā „Mans vīriņš”, ko izpildīja Žanete, Bella, Emīls, Kristers.

Un, ja satiec „Meiteni ar zaļām acīm”, tad zini, kad šis vakars ir izdevies,-to apstiprināja Kerija un Nadīna no 5.klases.

Lielus aplausus izpelnījās 7.klases atveidotā grupas „Prāta vētra” dziesma „Debesis iekrita tevī”.

Un tad uz skatuvi steidzās grupa „Musiqq” ar dziesmu „Sekundes”, 6.kl. Emīla un Roberta atveidojumā.

Ovācijas neizpalika arī kādreiz populārajam „Dāmu popam”, ar dziesmu „Varbūt rīt”,  kur par burvīgajām dziedātājām bija pārtapuši 9.klases puiši.

To, ka meitenes nekādi nevar iztikt bez puišiem, skaidri izpaudās Jenny May  dziesmā „Bez puišiem nevar” (visas 8.klases sniegumā).

Ar savu emocionālo sniegumu visus klātesošos  saviļņoja Niks Judenkovs, Alekss dziesmā „Rozā lietus”, (tā pierādot, ka dažreiz tomēr vajag uzlikt rozā brilles,lai viss dzīvē izskatītos citādāk…).

Bet 5.klases zēni, kā īsti kavalieri, prasmīgi pievērsa uzmanību meitenēm, ar grupas ”Bruģis” dziesmu „Mana mīļa tu!”.

Skatītājus aizkustināja visas 6.klases izpildītā grupas „Saldais pārītis”  dziesma ”Ak, Jāni, precē mani”.

 POPIELAS pirmā daļa noslēdzās ar interesantu 7.klases kopdarbu, šā gada  populārāko hītu „Salauztā sirds”.

Otrajā daļā tika atveidoti ārzemju izpildītāji, grupas. Kā pirmā bija Džastina Bībera  dziesma „BABY” (8.kl.). Un tad 9.klase pārsteidza klausītājus ar priekšnesumu „Watch me”.  Bet 5.kl. Marta un Kerija rotaļājās ar baloniem dziesmā „Superficial love”. Savukārt, 6.kl. meitenes straujos  deju ritmus  atnesa no Puertoriko, dziesmā „Despacito” (jo īpašas pārvērtībās, iejūtoties tēlā –Alise). Valentīndienas Popiela izskanēja ar „Barby girl”, 5.klases izpildījumā.

Kamēr skatītāji noteica savu simpātiju, tikmēr īpaši izveidotā žūrija (skolas direktore I.Zariņa, skolotāja A.Grizāne un sk.saimnieks A.Puļļa), „rāvās” svaigos sviedros, izvērtējot un nosakot veiksmīgākos priekšnesumus.

Ar saldām balvām un diplomiem tika apbalvoti:

3.vieta
6.kl., dz. „Ak, Jāni, precē mani”
8.kl., dz. „Mans vīriņš”

2.vieta
Niks Judenkovs, „Rozā lietus”
5.kl., „Barby girl”

1.vieta
9.kl. gr. „Dāmu pops, dz. „Varbūt rīt”
 7.kl. gr. „Prāta vētra” ,dz. „Debesis iekrita tevī”

Grand Prix :
Ance un Niks ,dz. „Pasakā”

Skatītāju simpātiju balvu ieguva :9.kl. Dāmu pops, un 5.kl. Barby girl.

Bet žūrijas specbalvas saņēma :
Niks Judenkovs un 9.klases „Watch me” (no sk.  direktores)
Ance  un Niks –par oriģinalitāti (no sk. A.Grizānes)                       
6.kl. Emīls un Roberts gr.Mussiqq ( sk.A.Puļļa)

Vairāk foto

Paldies par jauko, saturīgi pavadīto vakaru gan skolēni, gan vecāki teica virsvadītājai, skolotājai Dagnijai Pakalnei.

Visu vēroja, vērtēja skolas saimnieks Andrejs Puļļa

 

 

 

Dalīties:
11. marts, 2019, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs