21.03. plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

28.03. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Smiltenes novada pašvaldības policijas informācija par reidiem Apes novadā

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) darba rezultātiem Apes novadā no 01.02.2019. – 27.02.2019.

Februārī  SNPP darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 4 reidos:

• februārī pulksten 19:30 Virešu pagastā autoceļa Vireši-Vidaga 6. kilometrā diviem gājējiem (dzim.2002.g. un 2004.g.)  sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli. Jaunieši diennakts tumšajā laikā pārvietojās neapgaismotā ceļa posmā bez gaismas atstarojošas vestes.
  • februārī pulksten 17:10 Gaujienā policijas ekipāžas uzmanību piesaistīja aizdomīgs automašīnas Toyota vadītājs, kura braukšanas stils bija nepārliecinošs. Pārbaudot automašīnas vadītāju (dzim.1970.g.), konstatēts, ka vadītājs vada automašīnu bez vadītāja apliecības. Persona nodota Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes iecirknim.
  • februārī pulksten 18:15 Gaujiens pagastā uz vietējās nozīmes autoceļa P23 diviem gājējiem (dzim.2003.g.) sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli. Jaunieši diennakts tumšajā laikā pārvietojās neapgaismotā ceļa posmā bez gaismas atstarojošas vestes.

26.februāra reidā uzraudzīta sabiedriskā kārtība Apes novadā, bet pārkāpumi netika konstatēti un administratīvā pārkāpuma protokoli netika sastādīti

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas (SNPP) darba rezultātiem Apes novadā no 01.01.2019. – 31.01.2019.

Janvārī  SNPP darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 5 reidos:

• 9., 16., 25., 26. un 27.janvāra reidos uzraudzīta sabiedriskā kārtība Apes novadā, bet pārkāpumi netika konstatēti un administratīvo pārkāpumu protokoli netika sastādīti.
Normunds Liepa
Smiltenes novada