22.08. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 8.sēde

29.08. plkst.14:00 Domes kārtējā 11. sēde

Saistītie raksti

Spēkus pārbaudīt aicina Ape

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Apes novada atklātais čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus notiks 16.martā pulksten 11.00 Apes sporta kompleksa lielajā zālē, Apē, Pasta ielā – 26. Dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 9.00 līdz 10.50 notiks dalībnieku svēršanās.

Lai sacensībās parādītu savu spēku svaru stieņa spiešanā guļus, atlētiem vispirms jāpiesaka sava dalība interneta vietnē http://piedalies.sp.lv. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 16.martam. Sacensību nolikums pieejams Latvijas Pauerliftinga federācijas mājaslapā. Sacensībās atļauts piedalīties Apes, Alūksnes un citu novadu abu dzimumu ieinteresētajiem un viesiem, kas sasnieguši 14 gadu vecumu. Pērn komandu vērtējumā mājinieki, Ape, izcīnīja 4.vietu. Vai arī šogad uzvaras trofeju viņi atdos citai komandai?  Tā kā arī pauerliftinga sacensībās sportistiem nepieciešams līdzjutēju atbalsts un uzmundrinājums, tāpēc nebūsim vienaldzīgi un atbalstīsim savējos! Ieeja sacensībās ir par brīvu. Ikviens tiek gaidīts ciemos!

Apes novada čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus notiek jau astoto reizi. Tā mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu Apes novadā un Latvijā, potenciālo dalībnieku piesaistīšana regulāriem treniņiem, labāko  atlētu noskaidrošana pa svara kategorijām, kā arī jauno atlētu no Apes novada piesaistīšana.

Sacensības organizē Apes novada dome sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga Federāciju. Sacensības atbalsta: interneta veikals: http://veikals.sp.lv.

Pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija.

Informāciju sagatavoja:
Inita Savicka
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Pauerliftinga federācija
e-pasts: sab@sp.lv, mob. Tālr. 29180354

 

 

 

Dalīties:
4. marts, 2019, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs