27.06 plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

25.aprīlī Alūksnē notiks otrais līdzekļu vākšanas pasākums “Ziedotāju aplis”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Aicinām uz dinamisku kopīgas ziedošanas pasākumu “Ziedotāju aplis”, kurā 3 lieliski projektu autori sešās minūtēs pastāstīs, kā Jūsu atbalsts var palīdzēt īstenot skaistas ieceres!
 
5.aprīlī vārds tiks dots trim projektu autoriem no Alūksnes un Apes novadiem.
• Biedrība “Alūksnes novada izglītības attīstības centrs”, Alūksnes novada vidusskolas padome un Alūksnes novada vidusskolas kolektīvs kopīgiem spēkiem vēlas izveidot “Vecās skolas dārza stāsta” taku skolai līdzās esošajā ābeļdārzā.
• Zeltiņu jauniešu neformālā grupa, Zeltiņu draudze un biedrība “Sporta klubs Zeltiņi” apvienojušies idejai uzlabot pagasta sabiedrisko, izglītojošo un aktīvās atpūtas pasākumu kvalitāti, iegādājoties ekrānu, projektoru un skaļruni.
• Apes iedzīvotāju neformālā grupa “Lielie mazajiem” sapņo par Vītola laipu pār Vaidavas upi, lai iedzīvotājiem un viesiem būtu ērti nokļūt pie dižvītola un mototrasē.

Ja arī prātā ir doma ”ko gan mainītu mans nelielais ziedojums”, piedalieties! 2018.gadā pirmajā “Ziedotāju aplī” projektiem tika savākti 4060,20 EUR.

Neformālā gaisotnē būs iespējams satikt citus apkaimes labvēļus un trīs projektu autorus, kurus izvirzījusi Alūksnes un Apes novada fonda Valdes un Uzraudzības padomes pārstāvji. Katras iniciatīvas autoram būs dotas sešas minūtes prezentācijai un sešas minūtes publikas jautājumiem. Pēc prezentācijām projektu autori pametīs telpu, un sāksies ziedojumu solīšana. Ziedot varēs gan klātienē, gan ar pārskaitījumu pēc pasākuma.
 
Ieskats 2018.gada pasākumā “Ziedotāju aplis”
 
Droši sazinieties ar mums neskaidrību vai jautājumu gadījumā!
 
Nodibinājums”Alūksnes un Apes novada fonds”
Valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece
Reģ. Nr. 40008090271
Adrese: Dārza iela 8a, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301
Tālrunis: 64322236, 28642250
E-pasts: aluksnesapesfonds@gmail.com
Banka: AS SEB Banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV96UNLA0050019750651http://www.aanf.lv/

 
 
Dalīties:
24. aprīlis, 2019, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs