30.05. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Lielā Talka Apes novadā

2019. gada 27. aprīlī Latvijā norisināsies Lielā Talka, kurā aicinam ne tikai vākt atkritumus, bet arī tos šķirot – atdalot plastmasu (zilajos maisos) no citiem atkritumiem (baltie maisi).

Apes  novada pašvaldība aicina talkot gribētājus piedalīties sakopšanas darbos Apes novada teritorijā:

Apes pilsētā un lauku teritorijā – atbildīgais par talkas norisi Guntis Zvejnieks tel. 26411191
Apes Muižas parka sakopšana. Vīriešu darbi-skvērā pretī tautas namam.

Virešu pagasta teritorijā – atbildīgais
par talkas norisi Armands Būda tel. 26447205
Aicināti sakopt katram savu mīļāko vietu Virešu pagastā.

Trapenes pagasta teritorijā – atbildīgais par talkas norisi  Antis Maltenieks tel. 28397468
Parka teritorijas un ceļa Trapene – Lejastrapene ceļmalu sakopšana

Gaujienas pagasta teritorijā – atbildīgais par talkas norisi Raivis Kalniņš tel. 27841091
Talkas objekti:
Gaujas dabas taka no tilta līdz estrādei;
Zvārtavas ezera atpūtas vieta;
Muzeja „Anniņu” apkārtne;
Peldvieta „Līkumi” pie Gaujas;
Kapsētas apkārtne.

Maisus iedzīvotāji katru darba dienu  no plkst. 9.00 – 16.00 var saņemt – Apē, Dzirnavu ielā 14, Virešu, Gaujienas un Trapenes pagasta iedzīvotāji – pagastu pārvaldēs.

Individuālus talkotājus un interešu grupas aicinām iesaistīties teritorijas labiekārtošanā savos izvēlētajos objektos piesakot savu talkas vietu digitālajā kartē.

Īsa pamācība talkošanā

GAUJIENĀ uz talku pulcējamies plkst.9:00 centrā uz stāvlaukuma.

Talkas objekti:

1. Gaujas dabas taka no tilta līdz estrādei;
  2. Zvārtavas ezera atpūtas vieta;
  3. Muzeja „Anniņu” apkārtne;
  4. Peldvieta „Līkumi” pie Gaujas;
  5. Kapsētas apkārtne.

Līdzi darba cimdi un grābekļi. Pēc labi padarīta darba, ap plkst.13:00 – pie ugunskura kopīga putras baudīšana!

Lielās talkas atkritumu savākšanas vietas saskaņosim ar talkas atbildīgajiem konkrētajās teritorijās. Novietosim tikai talkas laikā savāktos atkritumus zilajos un baltajos maisos!!

23. aprīlis, 2019, Madara Jakobsone