19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Aicina pieteikties praktiskam semināram

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Divu dienu praktiskā semināra programma ietvers lekcijas- tikšanās un dalīšanos pieredzē. Uzzināsim par to, kādus produktus audzēt, lai tie būtu draudzīgi gan mūsu veselībai, gan dabai, tā pat gūsim pieredzi produktu attīstībā mazā ogu saimniecībā, kas atpazīstama ar zīmolu “Uma Tettü”, diskutēsim kā meklēt kopīgus noieta tirgus.
Viesosimies “Vana Sõrmuse” saimniecībā, kā nākamā Ostrova Mari dalīsies pieredzē par dažādu produktu ražošanu no organiskajām ogām, bet uzņēmumā Siidrimõisa OÜ uzzināsim par augļu un ogu izmantošanu sidra ražošanā. Noslēgumā būs iespēja viesoties “Uma Mekk” pārtikas tīkla organizētā tirgū Veros, jo šogad Veru apriņķis ir šī gada Igaunijas kulinārais reģions.

Aicinām APES NOVADA esošos, kā arī topošos amatniekus un mājražotājus pieteikties pasākumam līdz 3.maijam, sazinoties ar projektu vadītāju Daigu Bojāri, tel.64307213 vai tel.28690844, e-pasts: daiga.bojare@ape.lv.
Vietu skaits ierobežots.

 

 

 

 

 

Dalīties:
23. aprīlis, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen