Saistītie raksti

Eņģeļa pasts aicina atbalstīt sava novada iedzīvotājus, sociālās aprūpes centros

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Jau vairākus gadus pēc kārtas saņemu sociālās aprūpes centru lūgumus – sarūpēt dažādas galda spēles centra iemītniekiem, lai tādejādi varētu kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. Ir centri, kuros galda spēles praktiski nav pieejamas (ļoti maz), ir centri, kuros tās ir, bet ne pietiekošā daudzumā un nav dažādības.

Tāpat vienlaicīgi spēlēt var tikai daži centra iemītnieki, kamēr pārējiem jādomā darīt kas cits. Tieši tāpēc šogad, Lieldienu svētku ietvaros, Eņģeļa Pasts komanda pieņēma lēmumu – rast iespēju apdāvināt visus centra iemītniekus ar galda spēlēm, lai ikkatrs no viņiem varētu izvēlēties, ko un kad spēlēt. Kā arī paši varētu veidot komandas savās istabiņās un organizēt turnīrus savā starpā, negaidot, kad kāda kopējā spēle atbrīvosies. Un protams, ka arī varēs mainīties ar spēlēm, lai prieks ir visiem un ikvienam. Kā arī jāņem vērā, ka spēles nolietojas, to sastāvdaļas pazaudējas un spēles vairs nav pilnīgas.

Galda spēles nav tikai brīvā laika pavadīšanai, bet to spēlēšana veic arī citas labsajūtai, veselībai un veselības profilaksei svarīgas funkcijas – spēlējot dažādas galda spēles, cilvēki komunicējas, vairojas prieks, raisās sarunas, asinās prāts,  kā arī tas palīdz pirkstu un roku locītavu  izvingrināšanai un kustību atjaunošanai pēc dažādām saslimšanām.

Kāpēc spēle katram un tieši Dāvanu komplektos? Tādējādi spēsim spēļu dažādību sadalīt tā, lai centrā ir vienādas un dažādas spēles vienlaicīgi. Ja Dāvanu komplektus ar spēlēm varētu iegādāties paši projekta dalībnieki, tad rastos situācija, ka vienā centrā varētu būt ļoti daudz viena un tā pati spēle un tas nav tas Mērķis, kas mums jāsasniedz. Tieši tāpēc, Eņģeļa Pasts komanda ir sagatavojusi gatavus Dāvanu komplektus un pēc projekta beigām tos nogādās sociālās aprūpes centros tādā skaitā un katram iemītniekam, lai ir liela spēļu dažādība un tomēr ir dāvaniņa katram. Kā arī tikko atvērtajos aprūpes centros, spēļu praktiski nav vispār.

Eņģeļa Pasts projektos nav nejaušību, viss ir pārdomāts un pamatots, kā arī ņemta vērā iepriekšējo gadu pieredze un informācija no sociālās aprūpes centriem. Organizējot daudz un dažādus sociālos projektus, mēs kopā spējam sarūpēt tieši to, kas nepieciešams ikdienā. Šogad LIELDIENĀS – galda spēles un dažādi gardumi. Tajā pat laikā, rūpējoties par projekta dalībnieku ērtībām un laiku, Eņģeļa Pasts komanda ir uzbūvējusi E-veikalu, kurā ĒRTI, ĀTRI UN BEZ PIEGĀDES MAKSAS var iegādāties LIELDIENU dāvaniņu komplektus.

Eņģeļa Pasts Facebook lapai ir vairāk, kā 10`000 sekotāju un, ja katrs no mums sarūpēs vienu Dāvanu komplektu līdz 30.04.2019., tad mēs varēsim apsveikt 7000 cilvēkus sociālās aprūpes centros un radīt pārsteigumu un prieku!

Brīnums un Prieks ir nepieciešams ne tikai Ziemassvētkos ……

Paldies par dalību projektā!

Līga Uzulniece
Eņģeļa Pasts vadītāja
Dalīties:
15. aprīlis, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs