Saistītie raksti

Projekta Erasmus + aktualitātes Trapenes sākumskolā

Print Friendly, PDF & Email

 


Projekta Erasmus + darbība par tēmu “Let us be friends and help our nature together” (“Būsim draugi un palīdzēsim mūsu dabai kopā”) Trapenes pamatskolā turpinās.

Tā kā katra no piecām dalībskolām veidoja plakātus par savu valsti, skolēniem bija iespēja iepazīties ar tiem. Mūsu skolas skolēni visdetalizētāk ieguva zināšanas no čehu skolēnu veidotajiem plakātiem par viņu valsti, dabu, ģeogrāfiju, sportu utt.

Interesanta aktivitāte bija video konference starp mūsu skolas 5. klases un 6.klases skolēniem un  partneru skolas dalībniekiem – Bulgārijas skolēniem. Video konferences tēma bija “Skola”. Skolēni uzzzināja par dažādem skolas dzīves jautājumiem, apmainījās ar informāciju un salīdzināja aktuālas lietas.

2.mācību pusgads sākās ar kopīgas dabas vārdnīcas veidošanu un logo zīmēšanu. Trapenes skolas skolēnu logo tika izlikti izstādē skolā, par tiem skolēni un skolas darbinieki balsoja, izvērtējot visatbilstošāko par projekta tēmu. Visas skolas ievietoja skolēnu veidotos logo skolu sadarbības tīklā eTwinning, lai tos varētu apskatīt, izvērtēt un nobalsot par tiem ikviens dalībnieks.

Pavasarim tuvojoties, projekta dalībniekiem sāksies jauns uzdevums – izvēlēto augu sēšana, audzēšana, vērošana un fotografēšana visas sezonas laikā.

Pašlaik aktīvākie Trapenes sākumskolas projekta dalībnieki gatavojas pirmajai mobilitātei uz Kolinas skolu Čehijā, kur maijā tiksies un darbosies kopā ar pārējiem projekta partneriem no Bulgārijas, Grieķijas, Spānijas un Čehijas skolām.

Lūcija Kapača
projekta koordinatore 

 

Vairāk par projektu:

Projekta apraksts

Projekta darbības laiks 2018 

             

         

Dalīties:
8. aprīlis, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs