Saistītie raksti

Sadzied Gaujienas Cālēni un Putniņi

Print Friendly, PDF & Email

 

          

Pūpolsvētdienas priekšvakarā Gaujienas tautas namā salidoja mazie 7 cālēni un jau paaugušies 11 putniņi uz lielo sadziedāšanos.

Dziedātājus sagaidīja viesmīlīgais Vinnijs Pūks ar savu draugu Siventiņu. Un kad arī žūrētāji-vērtētāji :Elga Rācene, Laima Poševa, Andrejs Puļļa ir gatavi, tad Vinnijs Pūks paziņoja,ka lielie sadziedāšanās svētki var sākties.

Katrs konkursants izpildīja divas dziesmas: vienu latviešu tautas dziesmu un otru-kas pašam tuvāka.

Kā pirmā uzstājās Emīlija Pilmane, nodziedot „Vai tā mana vaina bija” un  dziesmu „Minka”. Bet Kārlis Kalniņš braši dziedāja „Es uzgāju ganīdamis” un „Mākonītis”, kurš tika atzīts par skanīgāko Cāli!

Ņipri uz skatuves uzskrēja bizmārīte, mazā Anna Lipstoka (4 gadi), nodziedot „Mazā mārīte”…

Ar dziesmu „Kas tie tādi dziedātāji” priecēja smaidīgā Justīne Bistrova. Un kādas  skatītāju ovācijas izpelnījās – drosmīgais- Jānis Kalniņš (4 gadi) ar dziesmu „Tec,meitiņa,tu pa priekšu”.

Par smalkāko cāli žūrētāji atzina Liliānu Bernarti ar dziesmiņu „Sarkans”. Mazo cāļu galeriju noslēdza ar sirsnīgu dziesmu  „Skaista mana tēvu sēta”, ko izpildīja Nikola Iļjina.

Otrajā daļā Vinnijs Pūks un Siventiņš aicināja dziedāt putniņus. Kā pirmā, Anete Ronimois, skaisti nodziedāja  „Noglāsti Latviju”, izpelnoties latviskākā putniņa titulu. Bet Enija Bitniece pārliecinoši nodziedāja „Ai, kā patīk”. Savukārt, Egija Auziņa, kā tāda saulīte, visus apspīdēja dziesmā „Dietu,dietu jaunas meitas”. Vendija Saldaka priecēja ar garšīgāko dziesmiņu par šokolādi-„Luteklīša bēdas”. Emīlija Krecele uznāk uz skatuves kā princese, nodziedot dziesmu „Vai es vainīgs?”-atzīstot viņu par ģimeniskāko putniņu. Kā nopietnākā – ar dziesmu „Vilciendziesma” – Karīna Homenko. Vissmaidīgākais putniņš bija – Linda Melānija Alsvika- dziesmā „Cipu,capu,vāverīte”. Ar savu prātīgumu izcēlās Annike Kalniņa dziesmā „Man dziesmiņu nepietrūka”. Bet Gabriela Paiķena  nodziedāja „Kumeliņi,kumeliņi”…  Kā zinošākais putniņš Katrīna Ozoliņa  visiem pastāstīja par „Tupelītēm”….Ketija Beāte Pilmane šogad klausītājus priecēja ar latv.t.dz. „Div’ dzelteni kumeliņi” un R.Paula „Neprātīgais vēlējums”- izpelnoties-skanīgākā putniņa titulu.

Kamēr žūrija izvērtēja mazos un lielos dziedātājus, tikmēr ar dziesmām priecēja Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas vokālais ansamblis, skolotājas Dagnijas Pakalnes vadībā, un tad visi ļāvās rotaļās un atrakcijās kopā ar Vinniju Pūku.

Gaujienas tautas nama vadītāja Laima Poševa katram dziedātājam pasniedza jaukas dāvanas, saldumus, diplomus un bērnu vecākiem pavasarīgu atraitnīšu podiņu, un sakot paldies abām mūzikas skolotājām Dagnijai Pakalnei un Agijai Lūsei, par bērnu sagatavošanu konkursam.

Visu vēroja un vērtēja-Andrejs Puļļa

 

 

 

Dalīties:
17. aprīlis, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs