Saistītie raksti

12. maijā Apē – Pierobežas pavasara gadatirgus. APSKATĀMA TIRGOTĀJU IZVIETOJUMA SHĒMA!

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Tirgotāju izvietojuma shēma

Tirgotāju izvietojuma shēma,pdf

 

Tirgotājiem pieteikšanās beigusies!

12.maijā Apē solās būt karsti, gan tirgotājiem, gan pircējiem.

Šogad par Apes pavasara gadatirgu interese no tirgotāju puses bija īpaši liela un lielākā daļa vietu jau tika rezervētas pirmās nedēļas laikā pēc reģistrācijas atklāšanas. Vietas tika dalītas pieteikumu kārtībā.

Pierobežas gadatirgū tiks piedāvāts plašs mājražotāju sortiments – gan pašu darināti koka, māla, linu izstrādājumi, rotas un gleznas,  par vēderpriekiem parūpēsies pārtikas tirgotāji, cienājot pēc sentēvu metodēm ceptu  maizi, kūpinājumiem, vecmāmiņas  pīrāgiem, kūkām, gan saldiem un sāļiem gardumiem un daudz ko citu.

Pārdevēji abās amatnieku zonās piedāvās arī mājas vīnus, darbosies kafejnīca, gan Stacijas ielā netālu no domes ēkas, gan estrādes parka teritorijā.

Plašajā rūpniecības zonā būs pieejami apavi un apģērbi gan pieaugušajiem, gan bērniem, pannas, kannas, vannas un citas rūpniecības preces.

Stādu zonā būs plaši pārstāvēti augļu koki, krūmi un dažādas puķes gan ziemcietes, gan vasaras puķu košums un, protams, būs daudz rožu tirgotāji.

Bērnus priecēs piepūšamās atrakcijas Avotu un Aptiekas ielas stūrī, kā arī  būs skatāmas Rakšu lamas.

Neiztrūkstoši Apes gadatirgū dzirdēsiet Apes pūtēju orķestra uzmundrinošo, tikai Apei vien raksturīgo pūtēju sulīgo garšu, kā arī dziedošās Apes kapellas skanīgās balsis, ar humora dzirksti un saulainiem smaidiem.

Ar smaidu sejā, labu garastāvokli un jauku laiku gaidām Mātes dienu, un Jūs visus, gan tirgotājus, gan pircējus pavasara gadatirgū Apē!

Baiba Vadone
Apes novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciāliste

 

 


Tradicionālais Pierobežas pavasara gadatirgus Apē notiks svētdien, 12. maijā Avotu ielas un Apes pilsētas estrādes apkārtnē no plkst. 9.00  līdz 14.00.

Apes gadatirgus pēdējos gados gan pircējiem, gan visdažādākajiem pārdot gribētājiem kļuvis ļoti iecienīts un plašs pārrobežu pasākums, kurā tirgotāju skaits krietni pārsniedz divus simtus, tai skaitā gandrīz simts visdažādāko  stādu tirgotāju gan no Latvijas, gan Igaunijas. Iepriekšējā dienā  – sestdien, 11. maijā notiks pavasara tirdziņš Gaujienā.

 

INFORMĀCIJA TIRGOTĀJIEM

Šogad tirgotāju izvietojums, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nav būtiski mainījies. Esam izveidojuši 2 amatnieku tirdzniecības zonas, pie pašvaldības ēkas Stacijas ielā un pie vidusskolas Pasta ielā, rūpniecības preču zona galvenokārt bāzēta Avotu ielā un tai piegulošo ielu teritorijā, stādu tirgotāji izvietoti estrādes parka teritorijā, mājražotāju produktiem paredzētas arī 2 tirdzniecības zonas, pie bērnudārza un novada domes ēkas.

Pirms reģistrācijas lūdzam iepazīties ar tirgus nolikumu, kā arī  sadaļu – Biežāk uzdotie jautājumi par tirgu.

Nolikums

Biežāk uzdotie jautājumi

Apes novada domes 28.02.2019. Saistošie noteikumi Nr.3_2019


 

Pieteikums  ar pievienotiem dokumentiem jāiesniedz, nosūtot  uz  elektronisko pasta adresi tirgus@ape.lv  vai personīgi nogādājot Stacijas ielā 2, Apē, Apes novada domē 1.stāvā pie uzņēmējdarbības speciālistes Baibas Vadones vai tūrisma darba organizatores Ilzes Āboliņas.

Iesniegums par atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai pasākuma laikā (pielikums Nr.3)

iesniegums par atļaujas saņemšanai izbraukuma tirdzniecībai ar alkoholiskajiem dzērieniem sabiedrisko pasākumu norises vietās (pielikums Nr.11)

Tirgotājiem, kuri jau iesūtījuši (vai personīgi iesnieguši) pieteikumus, tirdzniecības atļaujas ar tirdzniecības vietas numuru tiks izsūtītas pa e-pastu vai izsniegtas tikai pēc tirdzniecības vietas nodevas nomaksas, kas jāveic elektroniski vai personīgi iemaksājot novada domes kasē laikā līdz  š.g. 3. maijam. 

Tirdzniecības atļaujas tirgotājiem būs jāuzrāda, ierodoties gadatirgūBez tam iepriekš pieteikušies  dalībnieki  veikt tirgus nodevas nomaksu un saņemt  tirdzniecības atļauju  varēs  arī  tirgus dienā, 12. maijā Apes novada domē, 1. stāvā  no plkst. 6.00 līdz 8.00.

Lūgums reģistrētajiem tirgotājiem neierašanās gadījumā par to brīdināt organizatorus! Tirgotājiem gadatirgū ierašanās līdz plkst. 8.00. Brīdinām, ka pēc šī laika neaizņemtās tirdzniecības vietas tiks atvēlētas citiem tirgotājiem.

Aicinām tirgotājus pieteikties laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Sīkāka informācija – pa tālruni 29411072 vai pa tālruni 29436225, e-pasts tirgus@ape.lv , kā arī  mājaslapā http://www.apesnovads.lv

Esiet gaidīti Apē uz lustīgu pavasara andeli!

Rekvizīti  tirdzniecības vietas nodevas nomaksai:
Apes novada dome
Juridiskā adrese – Stacijas iela 2, Ape, Apes novads, LV-4337
Reģ. Nr. 90000035872; PVN Reģ. Nr. LV9000003587
Bankas konts: LV28HABA0551025833523
Bankas kods: HABALV22

 

 

 

Dalīties:
10. maijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs