Saistītie raksti

Vidagas estrādē Apes novada bērni atvēra durvis uz sapņu pasauli

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

30. maijā jau astoto gadu pēc kārtas Apes novadā izskanējis bērnu svētku sarīkojums, šoreiz Vidagas estrādē koncertstāstā “Sapņu zemē viss iespējams!”.

                                                                spied uz attēla, lai apskatītu vairāk foto

 

Kopā tika atvērtas durvis uz sapņu pasauli, kurā iespējams ir pilnīgi viss. Tika sastapts gan runājošs spilvens, gan priecīgais iluzionists Edžus, gan iespēja ieraudzīt citplanētiešus un sadraudzēties ar cukurvati un konfektēm.

Sapņu zemē darbojās Apes tautas nama tautisko deju kolektīvs “Nebēdnieki” un deju kolektīvs “Mazie nebēdnieki”, Trapenes kultūras nama ansamblis “Mondo”, Gaujienas pamatskolas tautisko deju kolektīvs, Vidagas skoliņas līnijdeju grupa, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas ansamblis, Gaujienas tautas nama deju kolektīvs “Sīči” un deju kolektīvs “Kastanītis”, Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas meiteņu ansamblis “Trio”, 1.-4. klašu skolēnu koris un Apes novada skolēnu kopkoris.

Šajā piedzīvojumiem bagātajā un prieka pilnajā reizē Apes novada domes vadība godināja visus izglītības iestāžu bērnus, kuri gada laikā ir piedalījušies dažādās mācību olimpiādēs, iegūstot godalgotas vietas. Kopumā sumināja 63 novada iestāžu izglītojamos. Par lielo darbu tika teikts paldies arī visiem pedagogiem.

Uzburt krāsainos sapņus Vidagas estrādē palīdzēja kolektīvu vadītāji, kuriem sirsnīgi pateicamies – Dacei Ķelpei, Sandrai Oto, Inai Javai, Ilzei Dāvei, Dagnijai Pakalnei, Guntai Briedei, Sarmītei Grantai, paldies arī izglītības iestāžu direktorēm – Dinai Meisterei, Ievai Zariņai, Vitai Andersonei, Unai Reķei, Ilzei Dāvei, Ilutai Apinei, visiem skolotājiem, Trapenes kultūras namam, Gaujienas tautas namam, Apes tautas namam un Virešu tautas namam, visiem čaklajiem palīgiem. Paldies svētku dalībniekiem, režisorei Santai Sārei-Geržai, vadītājai Zanei Teterei un mazajai sapņotājai Keitai Reinertei.

Mācīsim bērniem sapņot, atbalstīsim viņus, ļausim viņu sapņiem realizēties! Iedosim viņiem “spārnus” veiksmīgam lidojumam dzīvē. Jo tiem, kuri notic saviem sapņiem, tiem izdodas!

Saulainu un priecīgu vasaru!

Vairāk foto

Informāciju sagatavoja
Ilze Ērmane
Apes novada Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

 

 

Dalīties:
27. maijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs