Saistītie raksti

Alūksnes kājnieku skolas komanda Apes novada čempioni florbolā

Print Friendly, PDF & Email

 

        

Sestdien Apes novada florbola čempionāta pirmajā pusfināla spēlē tikās Alūksnes kājnieku skola ar  Liepnas komandu. Šoreiz karavīri jau no spēles sākuma izvirzījās vadībā un nedeva iespējas Liepnai uzvarēt, spēles galarezultāts 8: 2 viņu labā.

Otrajā pusfinālā tikās pagājušā gada uzvarētāji HK “Ape” ar Valmieras “Fujaki”. Jau spēles otrajā minūtē Kārlis Latiks vadībā izvirza mājiniekus, taču tad saspringtajā spēlē veiksme ir valmieriešu pusē un līdz spēles 10 minūtei rezultāts ir 5:2 viņu labā. Taču apeniešu uzbrukuma vilņi kļūst rezultatīvāki un spēles 16 minūtē Ritvars Repuls izlīdzina rezultātu uz 5:5. Spēles likme ir augsta un iesākoties spēles pēdējai minūtei rezultāts ir 7:7, taču 15 sekundes līdz spēles beigām viesiem kļūdoties panākumu gūst mājinieki- iekļūstot finālā.

 Spēlē par trešo vietu Liepna 8 minūtē izlīdzina rezultātu uz 3:3, taču tad valmieriešiem izdodas vairākas skaistas kombinācijas izvirzoties pārliecinošā vadībā. Spēles rezultāts 12:6- “Fujaki” bronzas medaļas.

Un tā finālspēle, kurā tāpat, kā pagājušajā gadā tiekas Alūksnes kājnieku skola ar HK “Ape”. Spēles sākums par labu karavīriem un devītās minūtes beigās Ritvars Ņeupakojevs panāk 3:0. Taču jau puslaika beigās Daniels Urbanovičs izlīdzina rezultātu 3:3. Spēlē ir noraidījumi abās komandās un otrā puslaika vidū karavīrus vadībā izvirza Roberts Jakovičs 4:3. Divas ar pus minūtes līdz spēles beigām noraidījumu izpelnās alūksnieši un mājiniekiem ir reālas iespējas izlīdzināt rezultātu, taču labi vārtos spēlē Ivars Laiva un skanot spēles beigu signālam pirmo reizi par Apes turnīra uzvarētājiem kļūst Alūksnes kājnieku skolas komanda.

Komandā spēlēja Rolands Ozoliņš, Valdis Locāns, Uldis Locāns, Raitis Teters Teterovskis, Jānis Štrauss, Nauris Lepiks, Rihards Mihailovs, Roberts Jakovičs, Ritvars Ņeupakojevs, Ivars Laiva, Māris Latiks, Rūdolfs Valdmanis, Gatis Drunka, Andis Bukalders, Renārs Špacs.

 

                                                                                        HK APE 

                                                                           “Fujaki” Valmiera

 

 

 

Čempionāta labāko spēlētāju balvas saņēma Ivo Balodis “Fujaki”, Aldis Ābrams “Ape”, Ritvars Ņeupakojevs Kājnieku skola. 

 Kā labākie spēlētāji katrā komandā arī saņēma balvas- “Alņi”Smiltene- Markuss Eduards Pazāns, “Liepna”-Krišs Spirks, HK “Ape”- Kārlis Latiks, ‘Fujaki”- Gatis Liepiņš, Alūksnes Juniori- Niks Šteinbergs, Agroserviss Balvi-Jānis Lačevs, “Bērzs”-Daniels Auziņš, Vidagas “Bites” Reinis Semjonovs, Līvs AM-Emīls Ģirts Ābele.

 

 


Svētdien norisinājās spraigas ceturtdaļfināla spēles, kur pirmajā tikās apakšgrupas uzvarētāja Alūksnes kājnieku skola ar Vidagas “Bitēm’, kas otro apakšgrupu noslēdza 4 vietā. Spēles pirmais puslaiks par labu Vidagai ar 2:0. Turpinājumā karavīriem nācās krietni pasvīst lai uz panākumu vilņa esošos Vidagas spēlētājus pieveiktu. Tomēr galarezultāts 6:2 par labu karavīriem.

Arī otrajā spēlē, kur tikās “Fujaki” Valmiera ar “Bērzu” Apes novads- līdz pat spēles beigām brieda sensācija, jo “Bērza”jaunie spēlētāji līdzīgi cīnījās ar meistarīgajiem Valmieras spēlētājiem, ko izteica rezultātu maiņa un bija labas iespējas veiksmīgi pabeigt spēli. Taču spēles beigās disciplīnas trūkums un kļūdas liedza uzvarēt. “Fujaki” veiksmīga uzvara ar 7:6.

Arī  Smiltenes “Alņi” braši turējās pret pagājušā gada uzvarētājiem HK “Ape”, taču nācās atzīt pretinieku pārākumu ar  8:3.

Ļoti līdzīgu komandu starpā ritēja spēle- “Liepna” pret  “Agroserviss “Balvi”. Rezultāts mainījās par labu gan vieniem, gan otriem un veiksmīgu uzvaru ar 6:4 svin “Liepna”. 

 

Un tātad 4. maijā plkst. 10.00 pirmajā pusfinālā tiksies

10.00       Alūksnes Kājnieku skola- “Liepna”
11.15-   “Fujaki”Valmiera-  HK “Ape”
12.30- Spēle par 3. vietu
13.45- Spēle par 1. vietu
15.00-   Apbalvošana

 


Ar pēdējām grupu spēlēm Apes novada čempionātā florbolā noskaidrojušās vietas apakšgrupās un arī ceturtdaļfinālu pāri , kuri tiksies 28. aprīlī.

Ar katru spēli čempionātā savu sniegumu uzlaboja komandas ” Alūksnes Juniori” un “Līvs AM”, taču viņiem sacensības jau beigušās- alūksnieši pēdējās grupas spēlēs zaudēja “Bērzam”ar 0:2, kā arī  “Liepnai”8:11.

Apenieši piekāpās Smiltenes “Alņiem ” ar 3:8. 

Valmieras “Fujaki’ar 14: 10 uzvarēja Balvu “Agroservisu”  un visi gaidīja viņu spēli ar Alūksnes Kājnieku skolu, kas noskaidroja vietas apakšgrupā. Spēle bija ļoti spraiga un saistoša- tās sākumā teritoriālais pārsvars bija alūksniešu pusē, taču fantastiski vārtos darbojās valmieriešu vārtsargs. Valmieras komandas virslīgas spēlētāji atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem un izcilu metienu precizitāti spēles 9 minūtē panākot jau 4:1.  Taču karavīri pierādīja, ka ir iespējams uzvarēt jebkuru pretinieku un ar labu fizisko sagatavotību radīja vārtu momentus, kurus izmantoja- gala rezultāts 5:4 Alūksnes kājnieku skolas labā. “Liepna” nodrošināja otro vietu apakšgrupā ar 9:3 uzvarot Vidagas “Bites ”un ar 11:8 “Juniorus”.

28.aprīļa spēļu grafiks

9.00-   Alūksnes kājnieku skola- “Bites”Vidaga
10.15-“Fujaki Valmiera”- “Bērzs”
11.30- HK “Ape”-  “Alņi”Smiltene
12.45- “Liepna”- “Agroserviss” Balvi”

Rezultātu tabula

 


Apes novada čempionātā florbolā otrā sabraukuma spēles noslēgušās ar šādiem rezultātiem- “Liepna” spraigā spēlē uzvarēja ar 5:3 komandu “Bērzs”, kurā apvienojušies Gaujienas, Virešu, Ilzenes spēlētāji. Vidagas ”Bites” pārliecinoši pieveica Alūksnes ”Juniorus”  8:2. HK “Ape” līdzīgā spēlē uzvarēja “Liepnu” 3:2.Bērzs”- “Bites”-5:3. Alūksnes kājnieku skola ar 8:2 uzvarēja “Līvs AM”.  HK “Ape” – “Bites”-8:2.

Kā redzams pēc turnīra tabulas , tad cerības iekļūt ceturtdaļfinālā saglabā arī “Līvs AM” un Smiltenes “Alņi”no pirmās apakšgrupas. Pēc grupu spēlēm piekto vietu ieguvušās komandas sacensības neturpina. Ja otrajā grupā”Ape” pirmo vietu ir nodrošinājusi, tad pārējo vietu sadalījums izšķirsies pēc 14. aprīļa spēlēm. Ceturtdaļfināli paredzēti 28. aprīlī un finālspēles 4. maijā.

14.aprīļa spēļu grafiks

9.00-   “Juniori”- “Bērzs”
10.00- “Fujaki”- “Agroserviss”
11.00- “Alņi”- “Līvs AM”
12.00- “Liepna”- “Bites”
13.00-  Kājnieku skola- “Fujaki”
14.00- “Liepna”- “Juniori”
15.00- Alņi”- “Agroserviss”

Rezultātu tabula

 


Apes novada čempionātā florbolā aizvadītas pirmā sabraukuma spēles. Lielākajā daļā komandu spēku samērs un meistarība ir augsta, spēlē arī virslīgas un pirmās Latvijas līgu spēlētāji, tādēļ turpmāk būs interesanti.

Kā redzams pēc tabulas, tad divas pārliecinošas uzvaras pār ‘Alņiem’ un “Līvs AM”ir valmieriešiem, divas uzvaras otrajā apakšgrupā arī pagājušā gada čempioniem HK “Ape” , taču tās tika gūtas līdzīgā spraigā spēlē pret “Bērzu ”un Alūksnes “Junioriem’.

Divas uzvaras arī pagājušā gada 3. vietas ieguvējiem Balvu Agroservisa komandai, kas uzvarēja Līvs AM un pēc soda metieniem arī Alūksnes kājnieku skolu. Karavīri abās spēlēs bija iedzinēju lomā, taču pierādīja, ka kritiskos brīžos var saņemties- pret “Alņiem” no 2:4 spēja panākt izlīdzinājumu un arī uzvarēt. Pret balveniešiem no 2:5 tika panākts izlīdzinājums, bet pēc soda metieniem zaudēts. Pēc grupu spēlēm sacensības neturpinās piekto vietu ieguvējas komandas apakšgrupās.

Rezultātu tabula

 

Spēļu grafiks 7. aprīlī
09.00-  “Liepna” –“Bērzs”

10.00-  “Bites”- “Juniori’
11.00- HK “Ape”- “Liepna”
12.00- “Bites”  – “Bērzs”
13.00-  Kājnieku skola- “Līvs AM”
14.00- HK “Ape””Bites”

 


Apes novada atklātajā čempionātā florbolā šogad dalību pieteikušas 10 komandas un gaidāmas ļoti spraigas sacensības. Jau šosestdien sākas grupu spēles.

Komandas ielozējušās divās apakšgrupās un pirmajā spēlēs pagājušā gada otrās un trešās vietas ieguvušie- Alūksnes kājnieku skola un Balvu Agroserviss. Šajā grupā spēlēs arī Smiltenes “Alņi”, “Fujaki”Valmiera un “Līvs AM” Ape. Otrajā grupā- “Liepna”, pagājušā gada čempioni HK “Ape”, Vidagas “Bites”, Alūksnes “Juniori” un komanda “Bērzs”.

Sacensību grafiks 30. martā Apes sporta zālē

9.00- “Alņi”Smiltene- “Fujaki”Valmiera
10.00- Līvs AM-    Agroseviss Balvi
11.00- Kājnieku skola-   “Alņi”Smiltene
12.00-  Līvs AM- “Fujaki” Valmiera
13.00- HK “Ape” – Alūksnes ‘Juniori’
14.00- Agroserviss “Balvi”- Alūksnes Kājnieku skola
15.00-  HK “Ape” – ‘Bērzs”.

 


No 2019. gada 30. marta līdz 30. aprīlim Apes sporta zālē norisināsies Apes novada atklātais čempionāts florbolā.

Čempionātā var piedalīties Apes un citu novadu iedzīvotāji, kuri sasnieguši 14 gadu vecumu. Ja spēlētājs mazāk par 50 procentiem komandas spēļu nav bijis sacensību vietā, vai izgājis laukumā, tad medaļu nesaņem.
Čempionāts notiek  vīriešu konkurencē.
Spēlēs drīkst piedalīties vienādos īsajos sporta tērpos ar labi saredzamiem numuriem uz krekliņa. Spēlētājs drīkst spēlēt tikai vienā komandā.

Komandas jāpiesaka līdz 23.martam – Jurim Ozoliņam ( tel.26165824) e-pasts ozo55@inbox.lv 

Komandu pārstāvju sanāksme 22.martā plkst.18.00- Apes sporta kompleksā, Apē, Pasta iela-26.

Čempionātu organizē un vada Apes novada pašvaldība . Sacensību galvenais tiesnesis Juris Ozoliņš (tel.26165824). Galvenais tiesnesis laukumā Aivars Māliņš (Valmiera). Sacensību sekretāre Aija Latika (tel.26348705). Spēļu tiesāšanu veic galvenā tiesneša apstiprināti tiesneši.

Nolikums

Pieteikums

 
Juris Ozoliņš
Apes novada sporta darba organizators

 

Dalīties:
9. maijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs