Saistītie raksti

Darbinieki talko, sakopjot kritušo somu karavīru kapa vietu

Print Friendly, PDF & Email

 


Ik gadu divu nezināmo somu kareivju  piemiņas vieta regulāri tiek uzturēta un kopta. Turot cieņā un godā kritušo Somu karavīru piemiņu, šogad darbinieki organizēja nelielu talku, kuras laikā tika veikti uzlabojumi kritušo  somu karavīru apbedījuma vietā.

Uzlikām kapa apmali, kuru izgatavoja un uzdāvināja ZS „Stradiņi” saimnieks Jānis Oplucāns. Ar kapu kopiņas zaļumiem mums izpalīdzēja Anita Harju.  Vecais koka krusts tika nomainīts pret jaunu, to izgatavoja Āris Lipstoks.

Esam gandarīti par paveikto, jo lielu vai mazu, bet katrs ir devis savu ieguldījumu kritušo somu karavīru piemiņas vietas uzlabošanā un sakopšanā.

Informāciju sagatavoja
Irisa Popoviča
Trapenes pagasta pārvaldes vadītāja 
Dalīties:
27. maijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs