Saistītie raksti

Gaujienas mūzikas un mākslas skolas MĀKSLAS PROGRAMMAI – 20 gadi

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Pirms 20 gadiem uz Zvārtavas pils vitrāžu darbnīcas bāzes tika izveidota bērnu mākslas izglītības programma, kas ļāva Gaujienas mūzikas skolā atvērt mākslas programmu.

Šis mācību gads norit jubilejas zīmē, kam kulminācija bija 10.maija SVINĪGAIS PASĀKUMS Zvārtavas pilī. Mūzika un māksla apvienojās kopīgā priekšnesumā un piepildīja pils majestātiskās telpas ar dzirkstošu jaunības prieku un vīru ansambļa balsīm. Mākslinieku savienības tuvums ir veicinājis mākslas izglītības veidošanos mūsu novadā.

Paldies Mākslinieku savienībai par sadarbību un iespēju svinēt jubileju Zvārtavas pilī un visiem, kas dalījās ar mums šajā priekā! 9.maijā Gaujienas mūzikas un mākslas skolas telpās atklājām divas izstādes – mūsu audzēkņu darbi un pieaugušo studija “BRĪVBRĪDIS”, ko aicinām apskatīt līdz jūnija sākumam.

Ineta Riepniece
skolotāja
Dalīties:
16. maijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs