17.10. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

24.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Vidzemes Uzņēmēju dienas 2019

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Daudzu gadu garumā esam veicinājuši uzņēmējdarbību realizējot dažādus projektus kopā ar Igaunijas partneriem. Kaut arī esam tālu no lielajiem attīstības centriem, Igaunijas pierobeža ir liela pievienotā vērtība mūsu novada attīstībai.

Pēdējo gadu laikā savu sadarbību esam paplašinājuši un projektu Coop Local (Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā) realizējam kopā gan ar Igaunijas kolēģiem, gan ar Smiltenes kolēģiem. Šī projekta ietvaros esam attīstījuši dažāda veida uzņēmējdarbības sfēras, tajā skaitā amatniecību, no kuras daļu prezentēsim uzņēmēju dienās Valmierā.

Mazajā novadā ir gan mežizstrādes, gan kokapstrādes, kravu transporta pārvadājumu uzņēmumi, gan lauksaimnieciskā ražošana, tūrisma, zivsaimniecības, mazumtirdzniecības uzņēmumi, kuru piedāvātais pakalpojumu klāsts ir konkurētspējīgs Latvijā un ārpus robežām.

Šogad Vidzemes uzņēmēju dienās Apes novadu pārstāvēs rokdarbnieces Anda Sutugova un Vineta Meistere, sutaža rotu amatniece Ilze Āboliņa un florista amata zellis Dina Semjonova. Kā ik katru gadu, arī šogad pašvaldība prezentēs SIA “Very berry”, kas ar dabīgajām sulām, morsiem, sīrupiem un ogu našķiem sevi pierādījis ne tikai Latvijā, z/s “Zemesziediņi” ar zemeņu un aveņu stādiem un ogām, SIA “TTR Company”, kas vērš savu darbību plašumā kvalitatīvu metāla izstrādājumu izgatavošanā ar strūklošanas un pulverkrāsošanas metodi, SIA “Zīle-Zīle” ar upcycling tērpu kolekciju, z/s “Kalnarušķi ar atpūtas kompleksa un ēdināšanas pakalpojumu piedāvājumu, SIA “Grūbe Hidro” ar naktsmītņu un banketu piedāvājumu, senlietu privātmuzeju “Fazāni” ar ekskursiju piedāvājumu.

Ar prieku raugāmies uz katru uzņēmēju, kurš attīsta savu uzņēmējdarbību tieši Apes novadā.

“Vidzemes uzņēmēju dienas 2019”, notiks no 17. līdz 18. maijam Valmieras pilsētas centrā. Katru gadu izstādei tiek noteikta īpaša tematika un 2019. gadā tā būs “Ar uzņēmību un zināšanām Vidzemes nākotnei!”.Vidzemes Uzņēmēju dienas organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Uz tikšanos „Vidzemes uzņēmēju dienās 2019”!

 

 

 

Dalīties:
15. maijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs