Saistītie raksti

8.jūnijā Pierobežas diena Kalnciema kvartālā, Rīgā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

8. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā pulcēsies vairāki uzņēmēji no piecām Igaunijas-Latvijas pierobežas pilsētām, lai dalītos savā pieredzē un veicinātu pierobežu uzņēmējdarbību sociālajās un radošajās industrijās. Tirgū varēs iepazīt uzņēmumu produktus no Apes un Smiltenes novadiem, kā arī no Igaunijas pilsētām – Repinas, Setomā un Veru.

Vietējie tirgotāji no Apes novada piedāvās dažāda veida tekstilizstrādājumus, aksesuārus, adītus un tamborētus rokdarbus. Tirgū piedalīsies Apē dibinātais uzņēmums “ZĪLE”,  kas piedāvā dabai draudzīgu, modernu un unikālu upcycling koncepcijā balstītu tērpu kolekciju. Smiltenes uzņēmēji iepazīstinās ar vietējo ābolu sidru, neizpaliekot arī bez mājas kūpinājumiem, sezonāliem sīrupiem un citiem pašgatavotiem gardumiem. Ceļošanas interesenti varēs uzzināt par tūrisma iespējām pierobežā, ko piedāvās Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs. Savukārt igauņu tirgotāji iepazīstinās ar savu tradicionālo keramiku, paklājiem, dažādiem mākslnieciskiem rokdarbiem un tekstilizstrādājumiem.

Būs padomāts arī par pašiem mazākajiem apmeklētājiem – floristes Dinas Semjonovas vadībā notiks radoša darbnīca un par bērnu labo noskaņojumu parūpēsies Aģentūura “OLEE”.

PROGRAMMA:
Skatuve
No 11.30-12.30 un 13.30-14.00 koncerts
Piedalīsies Apes tautas nama kapella un Apes vokālā grupa “Trio”, dziedātāja Santa Sāre-Gerža un mūziķi no Setomā Gabriel Kadarpik (garmoška) un Joosep Toom (vijole).
12.30-13.30 Bērnu stunda ”Kā sasmīdināt skābo Citronmeiteni?”
Aģentūras Olee uzstāšanās, iesaistot klātesošos bērnus.

Galerija
10.00-14.00 Radošā darbnīca
Kopā ar floristi Dinu Semjonovu no Apes notiks radoša pašizpausmes darbnīca “Pīti, vīti, mezgloti svētku dekori. Dalības maksa 3 EUR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
3. jūnijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs