22.08. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 8.sēde

29.08. plkst.14:00 Domes kārtējā 11. sēde

Gūst izcilus panākumus pašvaldību senioru 56. sporta spēļu sacensības novusā

Svētdien, 2.jūnijā Ķekavas sporta klubā “Bultas” pie vairāk kā 150 galdiņiem risinājās pašvaldību senioru 56. sporta spēļu sacensības novusā.

Izcilu panākumu šajās sacensībās guva Apes novada novusistu komanda- 48 komandu konkurencē izcīnīta otrā vieta aiz Rīgas komandas.

Individuāli vecuma grupā virs 60 gadiem 72 dalībnieku konkurencē par čempionu kļuva Apes novada komandas pārstāvis Leons Kostovs. Vecuma grupā virs 40 gadiem otrā vieta Sergejam Valbergam. Šajā grupā Dairis Mellītis ieņēma 26 vietu. Vecuma grupā virs 50 gadiem Arvim Markusam 8. vieta un Jānim Ērmanim 11. vieta.

Komandas augstā vieta ir rezultāts tam, ka visi šie dalībnieki regulāri trenējas vairākas reizes nedēļā un arī visi regulāri piedalās Apes sporta kompleksā notiekošajos turnīros.

Informāciju sagatavoja:
Juris Ozoliņš
Apes novada sporta darba organizators

5. jūnijs, 2019, Madara Jakobsone