Saistītie raksti

Mācību gads noslēdzies

Print Friendly, PDF & Email

 

Liekas – pavisam nesen sākās šis mācību gads. Jauni uzdevumi, jaunas zināšanas, ieskaites un eksāmeni…  Un kārtējais darba posms aiz muguras. Ar gandarījumu var teikt, ka tas bijis panākumiem bagāts. Par to liecina veiksmīgie novada skolēnu starti olimpiādēs, konkursos, uz to norāda augstie vērtējumi mācību darbā.

Kā katru gadu, Apes novada pašvaldība atbilstoši nolikumam apbalvo novada izglītības iestāžu labākos audzēkņus gan par panākumiem mācību darbā, gan sniegumu profesionālās ievirzes izglītības apguvē. Kopumā novada balvas saņem 113 novada vispārējo un profesionālās izglītības iestāžu izglītojamie par summu 3146 eiro.

Sveicam visus ar sekmīgu mācību gada noslēgumu un vēlam darbīgu, priekpilnu un saulainu vasaru!

Gunta Ļuļe
Izglītības darba speciāliste

 

Dalīties:
3. jūnijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs