24.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Par ģimenes ārsta prakses slēgšanu Apē

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Nacionālās veselības dienesta Vidzemes nodaļa informē, ka 2019. gada 31. maijā ir saņemts Vaskas Sarmas – ģimenes ārsta prakse 2019.gada 29. maija iesniegumu, kurā ģimenes ārste Sarma Vaska veselības problēmu dēļ lūdz ar 2019. gada 31. maiju izbeigt savstarpēji noslēgto līgumu par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un  atmaksu.

Dienesta Vidzemes nodaļa informē, ka prakse atrodas Dzirnavu ielā 5, Ape, Apes novads un praksē un 2019.gada 20. maiju ir reģistrēti 550 pacienti, tai skaitā 85 bērni.

Atbilstoši iepriekš minētajam informēju, ka 2019. gada jūnija sākumā ģimenes ārstes Sarmas Vaskas pacienti, atbilstoši ārsta darbības pamatteritorijai, kas ir Ape un Apes pagasts tiks piereģistrēti Uzkliņģes doktorāts, SIA pie ģimenes ārstes Zitas Uzkliņģes.

 

Informāciju sagatavoja:
Sigita Alhimovica
Nacionālās veselības dienesta
Vidzemes
nodaļas vadītāja

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
14. jūnijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs