Saistītie raksti

Projekta ietvaros iepazīst daudzveidīgo muzeju piedāvājumu

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Mācību gads noslēdzies. Beigušās stundas un pulciņu nodarbības, aizvadīti arī iniciatīvas “Latvijas skolas soma” pēdējie pasākumi šajā mācību gadā.

22.maijā Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas 3.klases skolēni devās uz Rīgu, lai iepazītos ar Rīgas Motormuzeja ekspozīciju un paviesotos Latvijas Leļļu teātra muzejā.


Pirms brauciena tika lasītas pasakas, pārrunāti dažādie veidi, kā izstāstīt pasaku – no māmiņas un vecmāmiņas stāstītā līdz filmai un teātra izrādei. Leļļu teātra izrādes redzējuši visi, bet Rīgā Leļļu teātrī nav bijis neviens. Kādus eksponātus varētu glabāt Leļļu teātra muzejs?

Par to, kas skatāms Rīgas Motormuzejā, šaubu nebija nevienam: mašīnas! Bet kāpēc mašīnām jāatrodas muzejā? Kas izgudrojis pirmo mašīnu? Vai arī Latvijā izgatavo auto?

Pēc ekskursijas visiem skaidrs – muzejā var atrast jebko, sākot no adatas līdz… Vai tiešām arī mājas liek muzejā? Tas jānoskaidro kādā no nākamajām ekskursijām.

Savukārt 5.klases skolēni 14.maijā apmeklēja Valmieras drāmas teātri. Šoreiz nevis lai noskatītos izrādi, bet lai pabūtu teātra aizkulisēs. Bērni aizrautīgi klausījās aktiera Arnolda Oša stāstījumā par teātra vēsturi un ikdienu.

Skolēnu vērtējums ekskursijai – “forši”.

Informāciju sagatavoja:
Līvija Karro un Gita Lonska
skolotājas
Dalīties:
11. jūnijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs