Saistītie raksti

Apes novada jaunieši aicināti piedalīties militāro piedzīvojumu spēļu aktivitātēs Gaujienā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Apes novada jauniešiem vecumā no 10 gadu vecuma (līdz neierobežotam vecumam) 22.jūlijā Gaujienā notiks sportiska jauniešu diena ar SIA “X-UNIT” organizētu militāro piedzīvojumu spēļu dienas trasi un nakts trasi.

Plānots, ka dienas trase sāksies plkst.16:00, tās ilgums 2,5 stundas, nakts trase sāksies plkst. 21:00, tās ilgums 40 minūtes.

Aktivitātes notiks SIA “X-UNIT” komandas vadībā. Sacensību galvenais mērķis – piesaistīt jauniešus sportiskam un veselīgam dzīvesveidam, kā arī pasākuma gaitā saliedēt un rast iespēju atrast jaunus draugus.

Sacensību gaita ir veidota tā, lai esošais pasākums būtu gan sportisks, gan azarta pilns un piedzīvojumiem bagāts, iesaistot apmācītus tiesnešus, kuri kontrolēs drošību un uzdevuma izpildi. Nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts arī medicīnas darbinieks.

Jauniešus sagaida dažādi uzdevumi, kā piemēram, ugunskura iekuršana, virvju trases uzdevumi, nestuvju izveide un to pielietošana, dažādi prāta un atjautības piemēri, uzdevumi, izmantojot dažādas komunikācijas ierīces, darbošanās ar kartēm, komposiem, spēka uzdevumi, šaušana ar pneimatiskajām pistolēm, darbība, izmantojot mīnu detektoru un citi aizraujoši uzdevumi. Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts.

Jauniešiem, kuri vēl nav paguvuši pieteikties uz dalību šajā piedzīvojumā, līdz 15.jūlijam jāpiesakās pie jaunatnes lietu speciālistes Klintas Bernartes, zvanot pa tālruni 25885849.

Jauniešu aktivitātes finansē Apes novada pašvaldība.

Klinta Bernarte
Jaunatnes lietu speciāliste
Dalīties:
3. jūlijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs