Saistītie raksti

Atklāj Zemessardzes 31.kājnieku bataljona rotas atbalsta punktu Apē

Print Friendly, PDF & Email

 

 

12. jūlijā Apē svinīgi tika atklāts Zemessardzes 31.kājnieku bataljona rotas atbalsta punkts Dzirnavu ielā 2a, vienā ēkā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Atklāšanas sarīkojumā piedalījās Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes komandieris pulkvedis Mareks Ozoliņš, 31.kājnieku bataljona komandieris pulkvežleitnants Jānis Ritenis, Apes novada domes priekšsēdētājs Jānis Liberts, priekšsēdētāja vietniece Astrīda Harju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji – Vidzemes reģiona brigādes komandieris pulkvedis Jānis Skrastiņš, Alūksnes daļas komandiera pienākumu izpildītājs leitnants Genādijs Vihrovs, Apes posteņa komandieris leitnants Dainis Smarods, Valsts Nodrošinājuma aģentūras Īpašumu, bruņojuma un materiālo rezervju departamenta Īpašumu pārvaldes Vidzemes daļas pārstāvji – Vidzemes daļas vadītājs Andris Vējiņš, namu pārzinis Igors Parings, projekta vadītāja Līva Timermane un vecākā referente Zane Caune.

Atbalsta punkts atvieglos iespēju Apes un tuvējo novadu iedzīvotājiem pievienoties Zemessardzei, ļaus efektīvāk pildīt bataljona administratīvās funkcijas, kalpos kā vieta, kur rīkot sapulces rotu komandējošajam sastāvam, tāpat tas darbosies kā pulcēšanās punkts zemessargiem no Apes un tuvējās apkārtnes.

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Ērmane
Apes novada
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Dalīties:
12. jūlijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs