Saistītie raksti

Piesakies Kūku konkursam –parādei Gaujienā

Print Friendly, PDF & Email

 

17.augustā (sestdienā) plkst.12:00-14:00  Kūku konkursu –parāde Gaujienā.

Šī gada tēma – kūkas, kēksi un tortes no sendienām līdz mūsu laikiem. Ikviens, kas cep gardas kūkas un tortes, tiek aicināts uz Gaujienu piedalīties konkursā. Tehnika, kādā gatavo tortes, kā arī to sastāvdaļas, nav noteiktas. Torte var būt gan sāļa, gan salda. Saimnieces un saimnieki no Apes novada un apkārtējiem novadiem tiek aicināti piedalīties konkursā ar vismaz smagu kūku vai torti!

Laipni aicinām apmeklēt pasākumu – būs iespēja nobaudīt un iegādāties gardās tortes, malkojot kopā ar kafiju vai tēju un, iespējams, uzzināt arī kāruma recepti. Dalībniekus sagaida pārsteigums par piedalīšanos konkursā. Nāc, piedalies un aicini piedalīties citus!

Pieteikšanās līdz 12.augustam un vairāk informācijas, zvanot uz telefonu 26179320 (Laimai) vai rakstot uz e-pastu gaujiena.tautasnams@ape.lv

 

 

 

 

Dalīties:
18. jūlijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs