18.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 7.sēde

25.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā 10. sēde

Saistītie raksti

Sadala medaļas Apes novada pludmales čempionāta trešajā kārtā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Apes novada pludmales volejbola 3. posma rezultāti.

Jaunietēm 3. vietā komanda “ Good Girls” Dārta Elīza Bērziņa, otrās “Neizturīgās” Alīna Zīle, Enija Paleja, uzvarētājas tāpat kā otrajā posmā “Sanmix” Sanija Ozoliņa, Sanita Bērziņa.

 

Jauniešiem uzvarētāji apenieši “Vita Fruit” Toms Renards Gailītis, Niklāvs Korkunovs.

 

Vīriešiem trešajā vietā Valmieras-Gulbenes apvienotais pāris “Buki” Edgars Šimanskis, Ingus Kazjukovičs, otrajā vietā “Turbodīzelis” Ralfs Lānets, Deivids Miķelsons, uzvarētāju komanda “Kadiķis” Arvīds Sams, Āris Lazdiņš.

4. posma sacensības Apē 27. jūlijā, kad tiks apbalvoti arī labākie ar nemainīgiem sastāviem trīs posmu ieskaitē.

 


Apes novada 2. posma sacensībās pludmales volejbolā piedalījās 16 komandas. Sevišķi spraigi cīņas izvērtās vīriešu un sieviešu grupā- nereti labākie noskaidrojās tikai 3 setā.

Jaunietēm
1. vieta “Sanmix” Sanita Bērziņa, Sanija Ozoliņa; otrās “Neizturīgās” Alīna Zīle, Enija Paleja, trešajā vietā “Good Girls”Dārta Elīza Bērziņa, Enija Lija Kalniņa.

Jauniešiem pirmie “Ir labi” Mikus Gabranovs , Deivids Miķelsons, otrajā vietā apenieši “Vita Fruit” Niklāvs Korkunovs, Toms Renards Gailītis.

Sievietēm uzvarētājas “Biznesklase”-spēlēja Aleksandra Šabanova, Ance Ozola, otrajā vietā mājinieces “Divas” Ilze Latika, Marina Vīksniņa, trešās “LM “ Līva Lārmane, Madara Vajevska.

Vīriešiem pēc saspringtām cīņām trešā seta galotnēs- vietas sadalījās- pirmie alūksnieši “Abi 2”, spēlēja Aivars Andrejevs, Jānis Andrejevs, šoreiz otrie komanda “Oligarhi” Agnis Bināns, Jurģis Dudelis, trešie “Suhari” Artis Maksims, Āris Lazdiņš.

 


Sestdien, 14 komandas uzsāka Apes novada pludmales čempionāta pirmo kārtu, sadalot četrus medaļu komplektus. Vislielākā konkurence bija jauniešiem, kur 6 komandas savstarpēji sacenšoties labāko noskaidroja tikai trešajā setā.

Jauniešiem par uzvarētājiem kļuva komanda “Stikla desa” – Ralfs Lānets ar Oto Specianu, otrie “Ķirsinieki’- Ģirts Džaļalovs, Kristaps Krūmiņš, trešie- ‘Pludiņš”- Džonatans Baumanis, Artūrs Rainiks.

Jaunietēm pirmās “Neizturīgās” –spēlēja Alīna Zīle, Enija Paleja, otrajā vietā- “Iesācējas” –Līna Alīna Smirnova, Kristīne Fiļipova, trešās- “Good Girls” –Dārta Elīza Bērziņa, Enija Lija Kalniņa.

Sievietēm– uzvarētājas “Biznesklase”- Aleksandra Šabanova, Ance Ozola.

Viesu komandām no Alūksnes un Gulbenes vīriešu konkurencē līdzvērtīgu spēli parādīja jaunizveidotā komanda “Reinārs”, kurā spēlēja Renārs Karro un Reinis Kazaks- šoreiz viņiem bronzas medaļas, otrie alūksnieši “Gliemeži “- Renārs Kozlovecs, Vladimirs Šavlinskis. Meistarīgākie šoreiz Gulbenes komanda “Vienalga”- Kristers Kanaviņš, Ingus Kazjukovičs.

Informāciju sagatavoja
Juris Ozoliņš

Apes novada sporta darba organizators

 

Dalīties:
15. jūlijs, 2019, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs