Saistītie raksti

Vasaras sezonas starti vieglatlētikā noslēgušies!

Print Friendly, PDF & Email

 

 

1.maijā, Smiltenē „top!” ielu stafetes’2019.

Jau tradicionāli atbalstam šo veselīgo, emocionālo sporta aktivitāti, kura pulcēja vairāku simtu komandu, sportot gribētāju. Piedalījās komandas no Vidzemes reģiona un kaimiņvalsts Igaunijas.

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola piedalījās ar četrām komandām. Komandā drīkstēja startēt 3 meitenes un 3 zēni, distances garums – 6 x 300 un 400m.

Komandu vērtējumā: 2. -3.kl. grupā I komandai 1.vieta- startēja (Marta Brante, Una Zariņa, Annija Strauta, Roberts Leimanis, Umberts Teters, Valters Pujiņš) un II komandai 7.vieta, no 28 kom. 4.-5.klašu grupā 4.vieta (pied.28 kom.). 6-7.kl.grupā 1.vieta. – startēja (Dārta Elīza Bērziņa, Natālija Kranāte, Lauma Pope, Kristaps Svens Konoščenoks, Madars Arbidāns, Martins Līvs (pied. 21 kom.) „top” ielu stafetes organizēja Smiltenes sporta centrs sadarbībā ar Smiltenes novada domi un veikalu tīklu „top”.

Katrs ielu stafetes dalībnieks saņēma gan garšīgas veicināšanas balvas, gan emocionālu prieku kopā būt.

9. maijā Valkā norisinājās Valkas novada vieglatlētikas sacensības „Ziemeļu stīga”, kurās dalību ņēma arī D. Ozoliņa Apes vidusskola.

Augstvērtīgākie sasniegumi: Vidusskolu grupā – Ritvaram Repulim 1.vieta augstlēkšanā (ā.k.), Aivai Zariņai 2.vieta 200m, 4.vieta 100m skrējienā, Niklāvam Korkunovam 3.vieta 800m skrējienā. 8.-9.klašu grupā – Kristapam Svenam Konoščenokam 2.vietas 100 m un 200m skrējienā, Kristeram Bērziņam – 2.vieta lodes grūšanā, Dāvim Kozuliņam 2.vieta tāllēkšanā. 6.-7.klašu grupā- Martinam Līvam 1.vieta augstlēkšanā un 4.vieta tāllēkšanā, Enijai Palejai 3.vietas lodes grūšanā un 100m skrējienā, Dārtai Elīzai Bērziņai – 3.vieta 800m skrējienā un 4.vieta tāllēkšanā, Kristīnei Fiļipovai 4. vieta augstlēkšanā.

15. maijā piedalījās Alūksnes un Apes novadu skolu sacensības vieglatlētikā Strautiņos, čertcīņā (30m, bumbiņas mešana, tāllēkšana, stafete). „C” grupā 6.-7.klašu komanda izcīnīja 1.vietu – Dārta Elīza Bērziņa, Enija Paleja, Martins Līvs, Madars Arbidāns, bet 4.vietu izcīnīja „D” grupas 4.-5.klašu komanda.

26.maijā Alūksnes kausi vieglatlētikā 2019, Alūksnes Pilssalas stadionā, ar daudzu viesu komandu piedalīšanos – Madona, Rēzekne, Valmiera, Alūksne, Ape, Dagda, Rūjiena, Valka, Līvāni, Gulbene, Balvi, Rugāji, Cesvaine, Veri (Igaunija), SP “Ašais”, Ludza, Viļaka, Murjāņu SĢ, Rīga – Lāča sp. un SS Arkādija. Augstvērtīgākie sasniegumi: 1.vieta 100 m skrējienā un tāllēkšanā Kristapam Svenam Konoščenokam, 1.vieta augstlēkšanā un 2.vieta tāllēkšanā Martinam Līvam, 4.vieta lodes grūšanā Dārtai Elīzai Bērziņai un 5.vieta Alīnai Zīlei, 5.vieta augstlēkšanā Ritvaram Repulim.

30. maijā Skriešanas seriāls “Alūksnes pavasaris 2019” noslēdzās ar godalgoto vietu ieguvēju apbalvošanu. Šogad mēs piedalījāmies pavisam kopā 28 skolēni, startējām septiņos posmos, no 11.aprīļa līdz 25.maijam. Grupu kopvērtējumā labākie skrējēji: S10-4.vieta Annijai Strautai, V10-4.vieta Umbertam Teterim, S12-1.vieta Enijai Muceniecei, 4.vieta Laurai Kranātei, V12-2.vieta Rikardo Enītim, S14- 3.vieta Dārtai Elīzai Bērziņai, 4.vieta Natālijai Kranātei,5.vieta Kristīnei Fiļipovai. V14- 3.vieta Martinam Līvam, S 18- 3.vieta Aivai Zariņai, V 18 – 2.vieta Niklāvam Korkunovam, 4.vieta Renāram Jakovļevam.

1. jūnijā piedalījāmies Gulbenes atklātajā čempionātā pieaugušajiem un jauniešiem, ar mērķi izpildīt gan Latvijas Jaunatnes olimpiādes, gan Latvijas čempionāta normatīvus, kuriem tas vajadzīgs. Jauniešu grupā – Kristapam Svenam Konošķenokam 2.vieta 100m skrējienā un 3.vieta tāllēkšanā, Lindai Gabranovai 2.vieta trīssoļlēkšanā, 2.vieta augstlēkšanā Kristīnei Fiļipovai, 2.vieta Aivai Zariņa trīssoļlēkšanā, Kristeram Bērziņam, 3.vieta lodes grūšanā (izpilda Jaunatnes olimpiādes normatīvu), 3.vieta augstlēkšanā Martinam Līvam, Alīnai Zīlei 4.vieta diska mešanā (izpilda LČ normatīvu) un 4.vieta tāllēkšanā,5.vieta 100 m skrējienā Enijai Palejai (izpilda LČ normatīvu).

7. jūnijā dodamies uz Ogres novada sporta centra organizētajām sacensībām – U16 un U18 vecuma grupām. Augstvērtīgākie sasniegumi: U 16 grupā – Kristapam Svenam Konoščenokam 100m skrējienā – 3.vieta (no 44 dal.) un tāllēkšanā 4.vieta, Alīnai Zīlei tāllēkšanā – 14.vieta, Dārtai Elīzai Bērziņai šķēpmešanā – 13.vieta, Enijai Palejai 100m skrējienā – 25.vieta (no 66 dal.). U-18 grupā – Kristeram Bērziņam lodes grūšanā – 6.vieta. Lindai Gabranovai trīssoļlēkšanā – 5.vieta (pietrūka trīs centimetri līdz Latvijas Jaunatnes olimpiādes kvalifikācijas rezultātam-žēl!).

12. jūnijā piedalāmies Valgas apriņķa pieaugušo meistarsacīkstēs (Igaunija), Valgā, ar mērķi, vēl kādam izpildīt LČ kontrolnormatīvus, lai dotos uz Ventspili. Sasniegumi: Enijai Palejai -13.vieta 100m skrējienā, Dārtai Elīzai Bērziņai – 11.vieta 800m skrējienā (izpildīts kontrolnormatīvs startiem LČ). Alīnai Zīlei -7.vieta diska mešanā.

29.-30.jūnijā Ventspilī – Latvijas čempionāts U-16 grupai. 100m skrējienā Kristapam Svenam Konoščenokam – 3.vieta 100m skrējienā, bet tāllēkšanā pēc savainotas kājas palika 13.vietā, savukārt Enija Paleja 100 m skrējienā izcīna 25.vietu. Alīnai Zīlei -9.vieta diska mešanā. Dārtai Elīzai Bērziņai -13.vieta 800m skrējienā. Visi audzēkņi uzrādīja personīgos rezultātus. Labi padarīts darbs atalgo – malači !!! . Latvijas čempionāta sacensībās varēja piedalīties tikai tie sportisti kas bija kvalificējušies.

3. jūlijā Piltenē Latvijas U-14 čempionāts, kurā piedalījās Martins Līvs, kurš augstlēkšanā aizcīnījās līdz 5.vietai un tāllēkšanā izcīna 11.vietu. Liels paldies Martina vecākiem – par atbalstu! – gan par audzēkņa nogādāšanu uz sacensību vietu, gan par to, ka nācās izbaudīt trenera lomu.

5.-6.jūlijā Jelgavā – Latvijas Jaunatnes Olimpiāde. Kristers Bērziņš lodes grūšanā izcīna 13.vietu, sev neraksturīgi zemā vietā, uzgrūžot lodi par veselu metru sliktāk nekā personīgais. Netika galā ar stresu, pieredzes trūkums, startējot šādās atbildīgās sacensībās, turklāt ar gadu vecākiem. Ko domāt, nostartējot arī sliktāk, tā ir sportistam pieredze!

6. jūnijā Taku skriešanas seriāls Alūksnes pilssalas STIRNU BUKS. Joprojām lielu popularitāti iemantojis Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas sportistu vidū ir ainaviskais taku skriešanas seriāls Stirnu buks rīkotais Latvijas valsts mežu čempionāts skolu jauniešiem taku skrējienos, ko atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP). Ar piedalīšanos esam apliecinājuši, ka gribam kļūt labāki, draudzīgāki, sirsnīgāki un atvērtāki, ar mērķi pārvarēt iesīkstējušo jēdzienu „Man riebjas skriet!”, to padarīt par nenozīmīgu, iedrošinoties noskriet kaut ko netradicionālu. Taku skriešanas notiek pa asfaltu, lauku ceļiem ar grants segumu, meža ceļiem, takām, kvartālstigām, sen aizmirstām takām un bezceļiem. Tajā no skolas piedalījās 24 skrējēji, kā skolas vienota komanda. Skolu jaunatnei bija jāveic 5,5 km gara trase, neatkarīgi no vecuma.

D.Ozoliņa Apes vidusskolas komanda izcīna 3.vietu nominācijā par visvairāk pārstāvētā skola pēc skolēnu skaita (24 audzēkņi), bet kā ātrākā skola ieguvām 7.vietu, tātad šeit priekšrocības ne tikai viskuplāk pārstāvētajām komandām, bet arī ātrākajiem skrējējiem — jo vairāk dalībnieku, jo vairāk punktu; jo augstāks rezultāts, jo vēl vairāk punktu.

Individuāli sasniegumi:
U12V grupā no 75 dal. – 29.vieta Robertam Leimanim, 35.vieta Umbertam Teterim, 46.vieta Ralfam Emīlam Enītim.

U 12S grupā no 70 dal. – 19.vieta Annijai Strautai, 27.vieta Esterei Grandavai, 44.vieta Laurai Kranātei, 55. Vieta Unai Zariņai.

U14V grupā no 69.dal. – 21.vieta Rikardo Enītim, 26.vieta Martinam Līvam, 41.vieta Salvim Kozuliņam.

U14S grupā no 52 dal. – 23.vieta Enija Muceniece,33.vieta Natālijai Kranātei, 34.vieta Megijai Kronbergai.

U16Vgrupā no 44 dal. – 16.vieta Kristapam Svenam Konoščenokam, 38.vieta Denisam Lankretam, 42.vieta Adriānam Zariņam.

U16S grupā no 63 dal. – 15.vieta Dārtai Elīzai Bērziņai, 28.vieta Kristīnei Fiļipovai, 50.vieta Alīnai Zīlei, 51.vieta Enijai Palejai.

U18 V grupā no 21dal. – 6.vieta Niklāvam Korkunovam, 9.vieta Renāram Jakovļevam.

U18 S grupā no 21dal. – 11.vieta Lindai Gabranovai.

U20S grupā no 14dal.- 9.vieta Aiva Zariņa.

Liels paldies mūsu atbalstītājiem!- Alūksnes pilsētas BJSS un Alūksnes novada pašvaldībai, sedzot dalības maksu šajā posmā un Apes novada pašvaldībai ar transportu, kā arī organizatoriem biedrībai “Engures sportam”.

Ja tā lieta iet, tur mums jābūt klāt!

Informāciju sagatavoja: 
Aija Latika
Apes pilsētas sporta darba organizatore
Dalīties:
30. jūlijs, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs