Saistītie raksti

Apes novadā Valsts robežsardze iededz simbolisko lāpu

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Lai godinātu Latvijas brīvvalsts robežsargu piemiņu, kā arī Latvijas brīvības cīnītāju piemiņu, Valsts robežsardze no 2019.gada 19.augusta līdz 23.augustam organizē Lāpu skrējienu apkārt Latvijas valsts robežai.

Lāpu skrējiena posmu caur Apes novadu Valsts robežsardze veica 20.augustā, Gaujienas un Apes teritorijā. Tā kā lāpu skrējiens tiek saistīts ar 2017.gada akcijas “Apskauj Latviju” iestādīto ozolu maršrutu, pie divus gadus augušajiem mazajiem ozoliem gan Gaujienā, gan Apē skrējiena laikā simboliski aizdedza lāpu – pievienojot Apes novadu izgaismotajam ceļam gar Latvijas robežu.

Gaujienā 

Apē

Paldies visiem, kuri piedalījās un atbalstīja Lāpu skrējienu Apes novadā!

Kartē Valsts robežsardzes lāpu skrējiena maršruts apkārt Latvijai

 

Ilze Ērmane, sabiedrisko attiecību speciāliste
Foto: Sanita Sproģe, Ilze Ērmane

 

 

 

 

 

Dalīties:
20. augusts, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs