Saistītie raksti

Apei sudrabs projektā „Latvijas spēcīgākā mazā pilsēta 2019”.

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Sestdien, 24. augustā, projekts „Latvijas spēcīgākā pilsēta 2019” viesojās Apē. Apei pusotras stunda laikā kopīgiem spēkiem izdevās pacelt 76030 kg, tādējādi kļūstot par otru spēcīgāko mazo pilsētu Latvijā. Lai īstenotu šādu rezultātu, savu roku pielika 61 dalībnieks.

Vīru konkurencē augsto pirmo vietu ieņēma Kristaps Cīrulis , kurš 50kg smagu stieni uzspieda 104 reizes un pilsētas summai pievienoja vairāk kā piecas tonnas. Otrajā vietā ar uzspiestām 98 reizēm Nauris Dambis, bet trešajā Uldis Kaušelis ar uzspiestām 83 reizēm.

Sieviešu konkurencē pirmo vietu ar uzspiestām 114 reizēm ieņēma Marika Magaziņa, kura šajā projektā piedalās jau ne pirmo gadu. Otro vietu ar uzspiestām 65 reizēm ieņēma Vineta Bumbiša, bet trešo Vera Juškova Dambe, kura 20kg smago stieni uzspieda 45 reizes, pilsētas kopējam rezultātam pievienojot 900kg.

Jauniešu konkurence Apē bija ļoti sīva, rezultāti viens no otra atpalika tik par pāris reizēm. Pirmo vietu ieņēma Bruno Ābolkalns, kurš 20kg smagu stieni uzspieda 88 reizes, otrajā vietā ierindojās Nils Eglītis ar uzspiestām 82 reizēm, bet trešajā Adrians Rozenbergs ar uzspiestām 80 reizēm.

Apes posms rezultāti

Projekts „Latvijas spēcīgākā pilsēta” norisinās jau sesto gadu, kur vairākas pilsētas savā starpā cīnās par spēcīgākās pilsētas titulu Latvijā, skaitot kopā pacelto kg summu. Taču „Mazā spēcīgākā pilsēta” norisinās tikai otro gadu. Jaunieši un sievietes spiež 20 kg, bet vīri 50 kg smagu svaru stieni uz atkārtojumu skaitu. Projektu organizē „Latvijas Pauerliftinga federācija”, sacensības vada projekta direktors Arnis Rukmanis.

Projektu līdzfinansē LSFP no Valsts budžeta līdzekļiem kā sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu Latvijā.

Projektu atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, LSFP, Spēka pasaule, veikals.sp.lv, SIA Viesulis PLUS, Rosība, #PeakBodyLatvia, SIA Plastik, Ervitex SIA, BalticPrint, BioVide.

Īpašs paldies par Apes posma atbalstu Apes novada domei.

Foto

Informāciju sagatavoja:
Arnis Rukmanis
Latvijas Pauerliftinga Federācija

 

 

 

Dalīties:
27. augusts, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs