22.08. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 8.sēde

29.08. plkst.14:00 Domes kārtējā 11. sēde

Saistītie raksti

Apes pilsētas svētki manā novadā no 23.augusta līdz 25.augustam

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Dziesmas vārdi – mazs bij tēva novadiņis – tas ir par Apes novadu, kurš izveidots 2009.gadā – ar Api, Trapeni, Gaujienu un Virešiem – kas savijas logotipā un nu jau 10 gadus dzīvo tā, lai Dvēsele priecājas. Apes pilsētas svētkos “Apes pilsētas svētki manā novadā”, kuri norisināsies no 23.augusta līdz 25.augustam, ielūkosimies mūsu novadā, kurā gadu laikā, savienojot mūsdienīgo ar gadsimtos godināto, esam ieguvuši lielas un noturīgas vērtības, arī, atzīmēsim neaizmirstamo notikumu Baltijas un pasaules vēsturē “Baltijas ceļu” un tā 30.gadadienu.

 

Piektdien, 23.augustā

Visas dienas garumā tika veidots Ziedu paklājs skvērā pie Apes novada domes ēkas. 

Paldies Apes novada iedzīvotājiem par atsaucību veidojot stilizētu Baltijas ceļu.

 

Pulksten 18.00 ikviens tiek aicināts uz aizlūgumu par mūsu pilsētu, novadu, svētkiem, Apes Svētā Mateja ev.lut. baznīcā, Pasta ielā 11.

Pulksten 19.00 pilsētiņas centrā, skvērā pie Apes novada domes, atklāsim svētkus ar novada amatierkolektīvu piedalīšanos, atzīmējot Baltijas ceļa 30.gadadienu.

Pulksten 20.10 pilsētas centrā tiks rādīta Apes novada video filma “Sadzirdēt, sajust un izbaudīt”,

pulksten 20.30 pilsētas centrā svētku sajūtu koncertu baudīsim kopā ar Aiju Andrejevu, uzburot romantisku vakaru pilsētā,

pulksten 22.00 uz tautas nama sienas gleznosim Apes novada stāstu ar brīnumainām, maģiskām krāsām un skaņām Ebru tehnikā.

No pulksten 22.15  – 2.00 pilsētas centrā uz karaokes ballīti ielūdz Moto kluba “Vēju kluba ordenis” prezidents Aivars Freimanis (Frīdis)

Sestdien, 24.augustā

24.augustā, no pulksten 8.00 amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Tirdziņā vienkopus būs arī Apes novada uzņēmēji, amatnieki, zemnieki. Tirgotājiem, kuri vēlas piedalīties tirdziņā, jāaizpilda iesniegums par atļaujas saņemšanu ielu tirdzniecībai. Apes pilsētas svētku andelei aicinām pieteikties līdz 16.augustam, sazinoties ar Baibu Vadoni, tālrunis: 29436225, e-pasts: baiba.vadone@ape.lv.

Pulksten 11.15 no Apes arodskolas virzienā uz centru pilsētu modinās svētku transportlīdzekļu parāde. Aicinām ikvienu APES NOVADA iedzīvotāju no Virešiem, Gaujienas, Trapenes un Apes, piedalīties transportlīdzekļu parādē, kurā gan individuāli, gan ģimenes lokā, gan darba kolektīvā, gan domu biedru grupā – dižosimies, parādīsim un izrādīsim savu unikālo braucamrīku, būsim radoši un spilgti savos tēlos un noformējumā. Priecāsimies, ja mums pievienosies arī KAIMIŅU NOVADU ļaudis un pārsteigs ar savu braucamlīdzekli un izdomu. Pēc parādes aicinām parādes dalībnieku uzkavēties, lai ikviens varētu Jūsu transportlīdzekli apskatīt tuvāk, nofotografēties un iztēloties sevi braucam ar kādu no tiem.
Transportlīdzekļu parādes pārvietošanās karti skatīt zemāk.

Pulksten 12.00 pilsētas centrā skanēs Apes novada svētku koncerts “Dvēsele priecājas”, caurvīts ar novada amatierkolektīvu dziesmām, dejām, mūziku, izstāstot novada stāstu 10 gadu garumā.

Kā ierasts, dienas vidū, pulksten 13.30 Bērnu stundā pilsētas centrā aicināsim mazos novadniekus uz godināšanas pasākumu, kā arī lielākus bērnus pulksten 14.30 uz Putu ballītes priekiem.

Pulksten 16.00 interesentus aicinām uz prātu asinošiem jautājumiem erudīcijas spēlē “Prāta laboratorija” Skolas ielā 2,

savukārt uz svētku vakara koncertu pilsētas centrā pulksten 19.00 aicinās grupa “Baritoni” pieskandinot pilsētu un novadu ar pozitīvām emocijām un par lustīgu balli līdz rīta gaismai rūpēsies grupa “Galaktika” no pulksten 22.30.

Būs iespēja izzināt Apes pilsētas burvību, dodoties izbraucienos ar Stāmerienas vilcieniņu no pulksten 10.00, kurā gide Astra Binde stāstīs gan par Api, gan Apes novadu.

Sportiskās aktivitātes ir paredzētas dažādām gaumēm, no pulksten 9.00 volejbola laukumos, Lauku ielā 1, norisināsies Pludmales volejbola turnīrs, bet no pulksten 10.00 Apes tautas nama stāvlaukumā Activpark sportiskas aktivitātes visai ģimenei, savukārt no pulksten 13.30 spēka konkurss “Latvijas spēcīgākā pilsēta”.

Būs iespēja piedalīties Alūksnes un Apes novadu fonda labdarības spēlē – Eža māja, kur saziedotie līdzekļi paredzēti bērnu rotaļu laukuma labiekārtošanai.

Kā arī piektdien un sestdien darbosies āra romantiskā kafejnīca, kā arī kafejnīca “Krodziņš”, Modes bode un citas aktivitātes.

Apes pilsētas svētkos ikvienam būs iespēja izbaudīt mūsu radošo un aktīvo novada kultūras dzīvi, jo patiešām, te tāda ir!

Svētdien, 25.augustā

pulksten 12.00 Kapusvētki Apes Meža kapos un pulksten 14.00 Kapusvētki Apes Pilsētas kapos.


 

PAPILDUS INFORMĀCIJA

 

Pilsētas svētku ietvaros, 24.augustā no pulksten 12.00 līdz 17.00 ZS “Zīļi” saimnieks Aigars Bremze aicina ikvienu interesentu apskatīt Ziedu upi un dūraiņu kolekcijas izstādi Zīļu mājas pagalmā.

24.augustā visas dienas garumā VUGD Apes postenis aicina nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem! Apmeklētājus iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju glābēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

24.augustā no pulksten 10.00 Zemessardzes 31.kājnieku bataljona rotas atbalsta punktā Apē, Dzirnavu ielā 2a, iedzīvotāji aicināti iepazīties ar Zemessardzi, aplūkot informatīvo stendu un iesaistīties dažādās aktivitātēs.

23.08. no plkst.16.00 uz Ganību ielas darbosies piepūšamās atrakcijas pa maksu, EUR 2.50


Apes pilsētas svētku laikā būs
transportlīdzekļu satiksmes ierobežojumi

Apes pilsētas svētku norises vieta būs Apes pilsētas centrs, kur notiks gan svētku atklāšana, gan lielākie koncerti un balle.

Lai tiktu nodrošināta kārtība un drošība svētku laikā no 23.augusta plkst. 12.00 līdz 25.augustam plkst. 12.00, tiks slēgta satiksme transportam Apes pilsētas centrā šādos posmos:

no Pasta ielas un Stacijas ielas krustojuma,
no Skolas ielas un Stacijas ielas krustojuma,
no Aptiekas ielas un Avotu ielas krustojuma.

 

Par automašīnu novietošanu pilsētā
Lai veiksmīgāk nokļūtu uz svētku norises vietu, aicinām automašīnas novietot speciāli ierīkotā laukumā – Parka ielā pretī Sīkzaru priedei.

 

Par autobusu pieturu
Informējam, ka no 23.augusta pulksten. 12.00 līdz 25.augustam plkst. 12.00 autobusu pietura APE tiek pārcelta no Stacijas ielas 1 uz Loka ielu (koordinātes 57,538634; 26,691801), kur tiks uzstādīta pagaidu autobusu pieturzīme.

 

Par transportu no pagastiem
Tiks organizēts transports nokļūšanai uz Apes pilsētas svētku lielākajiem pasākumiem, kā arī atpakaļ uz pagastiem.

23.augustā
18.00 Gaujienas autobusu pietura – Ape, Loka ielas pagaidu pietura

18.00 Trapenes autobusu pietura – Ape, Loka ielas pagaidu pietura
18.00 Vidagas autobusu pietura – Ape, Loka ielas pagaidu pietura

22.30 Ape, Loka ielas pagaidu pietura – Gaujienas autobusu pietura
22.30 Ape, Loka ielas pagaidu pietura – Trapenes autobusu pietura
22.30 Ape, Loka ielas pagaidu pietura – Vidagas autobusu pietura

24.augustā

10.00 Gaujienas autobusu pietura – Ape, Loka ielas pagaidu pietura
10.00 Trapenes autobusu pietura – Ape, Loka ielas pagaidu pietura
10.00 Vidagas autobusu pietura – Ape, Loka ielas pagaidu pietura

14.30 Ape, Loka ielas pagaidu pietura – Gaujienas autobusu pietura
14.30 Ape, Loka ielas pagaidu pietura – Trapenes autobusu pietura
14.30 Ape, Loka ielas pagaidu pietura – Vidagas autobusu pietura

18.00 Gaujienas autobusu pietura – Ape, Loka ielas pagaidu pietura
18.00 Trapenes autobusu pietura – Ape, Loka ielas pagaidu pietura
18.00 Vidagas autobusu pietura – Ape, Loka ielas pagaidu pietura

21.00 Ape, Loka ielas pagaidu pietura – Gaujienas autobusu pietura
21.00 Ape, Loka ielas pagaidu pietura – Trapenes autobusu pietura
21.00 Ape, Loka ielas pagaidu pietura – Vidagas autobusu pietura

Vairāk informācijas, sazinoties ar pārvalžu vadītājiem – Inese Lukjanoviča Gaujienā, tālrunis 64381158, Irisa Popoviča Trapenē, tālrunis 64324202, Armands Būda Virešos, tālrunis 66906499; 20244990.

 

Par valsts karogiem
Aicinām iedzīvotājus Apes pilsētas svētku dienās no 23.augusta līdz 25.augustam pie dzīvojamām mājām, ēkām izkārt Latvijas valsts karogu.

 

Svinēsim svētkus kopā! Sadzirdēt, sajust
un izbaudīt – aicina Apes novads!

 

Pilsētas svētku afiša, pdf

 

 

Transportlīdzekļu parādes karte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
13. augusts, 2019, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs