19.09. plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības
komitejas 9.sēde

26.09. plkst.14:00 Domes kārtējā 12.sēde

Izsludina pretendentu pieteikšanos uz apkopēja amatu

Izsludina pretendentu pieteikšanos Apes novada pašvaldības aģentūra “Komunālā saimniecība”, nodokļa maksātāja reģistrācijas Nr. 90011542968, juridiskā adrese Dzirnavu iela 14, Ape, Apes novads, LV-4337, izsludina pretendentu pieteikšanos uz Gaujienas tautas nama apkopēja amatu. Darba ilgums uz nenoteiktu laiku ar pārbaudes laiku 3 mēneši, normālais darba laiks.

Galvenie darba pienākumi – uzkopt un uzturēt kārtībā Gaujienas tautas namā esošās telpas.

Prasības pretendentiem: Izglītība – vidējā, pieredze – telpu uzkopšanā, zināšanas tīrīšanas līdzekļu pielietošanā, sadzīves tehnikas izmantošanā, kā arī – atbildības sajūta par veicamo darbu.

Iesniedzamie  dokumenti: Īss dzīves un darba gaitu apraksts (CV);

Pieteikšanās termiņš
Lūdzam iesniedzamos dokumentus amata pretendentiem iesniegt līdz 2019.gada 26.augustam (pasta zīmogs) Apes novada pašvaldības aģentūrā “Komunālā saimniecība” vai sūtot pa pastu uz adresi: Dzirnavu ielā 14, Apē, Apes novadā, LV-4337, kā arī elektroniski: agentura@ape.lv

Amatam noteiktā mēnešalga  430.00 EUR

Apes novada dome informē, ka:
pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;
iepriekš minēto personas datu apstrādes pārzinis ir Apes novada dome.

Vairāk informācijas, zvanot aģentūras direktoram Gundaram Pihlim, tālrunis: 29360499, e-pasts: agentura@ape.lv

20. augusts, 2019, Madara Jakobsone