Saistītie raksti

Noslēgusies nometne „Skrienam kopā” Gaujienā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Gaujienā no 30.jūlija līdz 2.augustam notika sporta un atpūtas nometne ”Skrienam kopā” bērniem vecumā no 10 līdz 16 gadiem.

Nometnes nodarbībās un aktivitātēs bērni spēlēja sporta spēles, apguva dažādus vingrojumus, iepazina inovatīvas metodes un vingrinājumus ikdienas treniņiem. Savas sportiskās prasmes un iemaņas pilnveidoja stafetēs, šķēršļu pārvarēšanā, labirintā. Iepazina Gaujienu foto orientēšanās sacensībās un pārgājienā uz Kalamecu – Markuzu gravām. Spēju sadarboties komandā pierādīja Nakts trasītē, savus talantus atklāja pasākumā Talantu vakars. Gaujienas skrējienā izmēģināja skriešanu ar basām kājām. Nometnes noslēgumā saņēma sertifikātu par apgūto nometnes laikā.

Paldies bērniem par pozitīvo attieksmi, dzīvesprieku, smaidiem, jokiem, neizsīkstošo enerģiju!

Sanita Sproģe
Gaujienas Info centra vadītāja

 

 

 

 

 

Dalīties:
12. augusts, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs