Saistītie raksti

Pavadi aizraujošu dienu tūrisma rallijā “Vidzemes pieturu piedzīvojums” 17. augustā!

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Seglo savu dzelzs rumaku, ņem draugus aiz rokas un pavadi aizraujošu 17.augusta sestdienu tūrisma rallijā “Vidzemes pieturu piedzīvojums”!

Tūrisma rallija starts tiks dots Raunā, pēc tam maršruts vedīs dalībniekus cauri Raunas, Smiltenes un Apes novadiem uz Alūksni, kur vakarā sagaidīs patīkams dienas noslēgums Alūksnes ezera krastā Pilssalā.

Dienas laikā dalībniekiem būs iespēja paviesoties turpat 20 tūrisma apskates objektos, kur tos sagaidīs īpašie saimnieku uzdevumi, pa ceļam piestāt vēl vairāk nekā 20 kontrolpunktos ar uzdevumiem, kā arī pārbraucienu laikā meklēt atbildes uz daudziem āķīgiem jautājumiem, lai gūtu papildu punktus. Šogad ir izvēlēti pavisam citi kontrolpunkti un uzdevumi, nekā pirms gada, tādēļ būs interesanti ikvienam!

Apes novadā varēsi pāriet pār Vizlas upītes dolomīta arkveida tiltu, paviesoties Zvārtavas pilī, aplūkot Raganu klintis Vaidavas krastā, iepazīt A.Levana vārdā nosaukto moto trasi un uzzināt, ko interesantu par Grūbes ūdenskritumu..

Īpaši jāpiemin, ka šajā gadā pasākuma organizatori ir sarūpējuši elektronisku sistēmu jautājumu saņemšanai un atbilžu iesniegšanai, kur ar viedtālruņa un QR kodu palīdzību būs iespējams reģistrēt atbildes un internetā sekot līdzi savas komandas saņemtajiem punktiem un rezultātam. Līdz ar to, aicinām komandā vismaz vienu mobilo telefonu nodrošināt ar QR kodu lasītāju, kā arī pārliecināties par to, ka mobilā telefona baterija izturēs visu brauciena laiku.

Dienas noslēgumā, pēc finiša pie Alūksnes kultūras centra, varēs atpūsties Alūksnes ezera krastā un baudīt patīkamu mūziku un ģitārista Riharda Krilova sniegumu. Tiks plānoti publiskie braucieni arkuģīti “Marienburg” un plostu “Kaija”.

Vēlāk vakarā sekos pasākuma noslēgumus un uzvarētāju paziņošana. Galvenajā balvā pirmajām trīs komandām, kas iegūs visvairāk punktus, būs naudas balva 150, 100 un 75 EUR vērtībā. Savukārt dažādu īpašo nomināciju uzvarētāji, kā, piemēram, labāk noformētās un atraktīvākās komandas, saņems dažādas organizatoru un tūrisma uzņēmēju sarūpētas balvas.

Izmanto pēdējo mirkli un piesakies “Vidzemes pieturvietu piedzīvojumam”, aizpildot reģistrācijas anketu, ko atradīsi apesnovads.lv vai kaimiņu novadu mājas lapās. Tur arī būs plašāka informācija par pasākumu, noteikumiem. Dalības maksa ir 60 EUR no komandas – viena auto ekipāžas.

Pieteikšanās

Nolikums

Uz tikšanos “Vidzemes pieturvietu piedzīvojumā!”

Sanita Sproģe
Gaujienas Info centra vadītāja

 

 

 

Dalīties:
8. augusts, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs