Saistītie raksti

Apes novada iedzīvotāji tiekas ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci

Print Friendly, PDF & Email

 

 

7.augustā Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas zālē Apes novada iedzīvotāji tikās ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci, lai diskutētu par vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu.

Diskusiju vadīja laikraksta “Latvijas Avīze” galvenās redaktores vietnieks Ivars Bušmanis.

Ministrs informēja iedzīvotājus par reformas nepieciešamību, tās īstenošanas gaitu, kā arī skaidroja sagaidāmos ieguvumus pēc reformas pabeigšanas.Iedzīvotāji uzdeva jautājumus, gan par pieejamajiem pakalpojumiem, gan arī par teritorijas attīstības perspektīvām.  

Tikšanās ieraksts  no VARAM mājaslapas.

Ilze Ērmane
Apes novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
 

 

Sižets LNT Ziņas, autors Uldis Āboliņš: Novadu reforma: Apes iedzīvotāji emocionāli nobrieduši pievienoties Smiltenes novadam

 

Sižets, Panorāma, autors Ģirts Zvirbulis

 

 

 

 

Dalīties:
7. augusts, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs